0

Kas nutiko ponui X

  • Nuolaida knygai -57%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 4,59 €*
Sutaupote: 2.60 € (57%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kas nutiko ponui X

  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789955344834

2020-10-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kas nutiko ponui X" aprašymas
"Kas nutiko ponui X" - novelių rinkinys.


Knygos "Kas nutiko ponui X" autoriaus plunksna jau daugiau kaip pusę šimtmečio pateikia skaitytojams prozos kūrinių, tarp kurių gana didelę dalį sudaro žinomiausių mūsų kritikų aukštai vertintos novelės, pasižyminčios labai įvairiu turiniu, meniškumu ir savita stilistika.

Tai pasakytina ir apie spalvingas, aktualios problematikos nestokojančias noveles šiame naujausiame rinkinyje "Kas nutiko ponui X".

Parašykite atsiliepimą apie "Kas nutiko ponui X"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kas nutiko ponui X, kurią skaitytojams dovanoja Romualdas Lankauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romualdas Lankauskas su knyga Kas nutiko ponui X jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kas nutiko ponui X patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romualdas Lankauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kas nutiko ponui X palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kas nutiko ponui X" perkama kartu