0

Kas paėmė mano pinigus?

4.0
(7 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2010-04-07 Minas

Labai vaizdziai paaiskina ka reiskia padeti savo pinigus i investicini fonda. Ir ar tai investicija. \r\nSuperine Kijosakio knyga, kuria butinai siulyciau perskaityti, jei susiruoset investuoti pinigus, ir nezinote koki investicini fonda pasirinkti ;)

Informacija

Kas paėmė mano pinigus?

  • Leidėjas: Sirokas
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9789955987093

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kas paėmė mano pinigus?" aprašymas

Kodėl lėti investuotojai pralaimi, o skubantys pinigai laimi! Turtingasis tėtis: „ Kuo greičiau sukasi tavo pinigai, tuo didesnis pelnas ir mažesnė rizika.“ Ar jus domina tai, kaip ir kodėl profesionalūs investuotojai didina savo pinigų apyvartos greitį, vietoj to, kad juos „prilaikytų“?..

Autorių žodis
Ši knyga skirta visiems, norintiems labiau kontroliuoti savo pinigus ir gauti didesnes negu vidutines vidutinių investuotojų pajamas. Tikslių nurodymų, ką daryti, knygoje nerasite... nes ką ir kaip darysite, kad praturtėtumėte, priklausys tik nuo jūsų... tačiau knyga padės suprasti, kodėl kai kurie investuotojai mažiau rizikuodami ir mažiau investuodami gauna daug didesnes pajamas negu vidutiniai investuotojai, be to, daug greičiau.
Devyniasdešimt procentų investuotojų yra vidutiniai, todėl jiems geriausia taupyti ir investuoti į investicinius bei pensijų fondus. Ši knyga skirta likusiems dešimčiai procentų – tiems, kurie nori tapti profesionaliaisiais investuotojais ir padidinti pajamas iš investicijų bei paspartinti finansinių portfelių augimą.
Dėkojame
Robertas T. Kijosakis
Šeron L. Lechter

2010-04-07

Labai vaizdziai paaiskina ka reiskia padeti savo pinigus i investicini fonda. Ir ar tai investicija. \r\nSuperine Kijosakio knyga, kuria butinai siulyciau perskaityti, jei susiruoset investuoti pinigus, ir nezinote koki investicini fonda pasirinkti ;)

2009-06-05

There\'s no fun to be a miilionaire... believe me...

2009-03-13

tikrai puiki knyga

2009-03-13

i\'ll be a millionare

2008-12-27

yra kur kas geresniu knygu

2007-12-13

Del kainos tai nusisneka gerai cia, knygyne pigiau seip :D. o knyga tai jega kaip ir visos jo.

2007-11-19

Labai vertinga knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Kas paėmė mano pinigus?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeniniai finansai

Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kas paėmė mano pinigus?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kas paėmė mano pinigus? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kas paėmė mano pinigus? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kas paėmė mano pinigus?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robertas T. Kijosakis, Šeron L. Lechter tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kas paėmė mano pinigus?" perkama kartu