0

Kas sako AU?

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 8,29 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 0.70 € (8%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kas sako AU?

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 19x19, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 20
  • ISBN ar kodas: 9786094403934

2020-11-30 8.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kas sako AU?" aprašymas

Ar žinote, kaip kalba vėžlys? Vėžlys tiesiog tyliai niurna. Tačiau daugybė kitų gyvūnėlių skleidžia įvairiausius garsus: vieni loja, kiti kniaukia, o treti cypia! Spauskite ratuką su garso ženklu ir sužinokite, kokius garsus skleidžia gyvūnai.

Ši pažintinė interaktyvi garsų knyga patiks kiekvienam mažyliui! Ryškiaspalviai paveikslėliai, daugybė gyvūnėlių ir galimybė išgirsti kiekvieno jų skleidžiamus garsus! Knygelės pabaigoje rasite visus gyvūnėlius kartu, tad galėsite pasikartoti, kuris garsas kurio gyvūnėlio.

Parašykite atsiliepimą apie "Kas sako AU?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygutės su garsais

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kas sako AU?, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Kas sako AU? aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kas sako AU?. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kas sako AU? dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kas sako AU?" perkama kartu