0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kas slepiasi miške ir sniege?

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 7.49 SoldOut

Knygos "Kas slepiasi miške ir sniege?" aprašymas

Ar kada pastebėjai, kad gyvūnai geba susilieti su aplinka ir tapti beveik nematomi? Tai todėl, kad gamta išmokė juos maskuotis.

Girioje, atogrąžų miške, Arktyje ir net kūdroje gyvena tikri slėpynių meistrai. Pažvelkim, ar pavyks juos visus surasti!?

Iš anglų kalbos vertė Eglė Devižytė


  • Autorius: Pavla Hanáčková
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 5
  • Formatas: 12x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094414954

Parašykite atsiliepimą apie "Kas slepiasi miške ir sniege?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kas slepiasi miške ir sniege?", kurį parašė Pavla Hanáčková. Siūlome ne tik išsamų "Kas slepiasi miške ir sniege?" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Pavla Hanáčková. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kas slepiasi miške ir sniege?". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kas slepiasi miške ir sniege?" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kas slepiasi miške ir sniege?" perkama kartu