Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kas tai - meilė ar priklausomybė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 13.99 SoldOut

Knygos "Kas tai - meilė ar priklausomybė" aprašymas

Daugelis klaidingai tapatiname meilės ilgesį, atkaklias jos paieškas su pačia meile. Ši knyga "Kas tai - meilė ar priklausomybė" daugybei žmonių padėjo išbristi iš meilės priklausomybės, iš sumaišties, įveikti savigriovą, kai siekdami pilnatviškų, sveikų santykių vis klaidžiojame tamsoje, o tikroji meilė lieka neišsipildžiusi.

Autorė Brenda Schaeffer – sertifikuota priklausomybių specialistė, tarpasmeninių santykių psichoterapeutė, psichologijos mokslų daktarė; skaito paskaitas ir teikia praktines konsultacijas. Knygoje remiasi daugiamete darbo su klientais patirtimi bei naujais meilės priklausomybės supratimo aspektais: kaip atpažinti meilės priklausomybę, kaip ją suvokti ir, svarbiausia, kaip iš jos išsivaduoti. Sveikos ir liguistos meilės savybes autorė iliustruoja tikromis istorijomis, kurios skaitytojui padeda suvokti, išsilaisvinti ir atrasti tikrąjį, brandų artimumą. Pateikiama informacija apie priklausomo elgesio biologinį pagrindą, apie technologijų poveikį santykiams, taip pat gilinamasi į tai, kaip smurtas ir praeities traumos veikia polinkį į meilės priklausomybę.


  • Autorius: Brenda Schaeffer
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415024445
  • Vertėjas: Milda Dyke, Irena Jomantienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kas tai - meilė ar priklausomybė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie santykius

Brenda Schaeffer pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kas tai - meilė ar priklausomybė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kas tai - meilė ar priklausomybė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kas tai - meilė ar priklausomybė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kas tai - meilė ar priklausomybė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Brenda Schaeffer tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kas tai - meilė ar priklausomybė" perkama kartu