0

Kas tas Pūkis?

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina internetu: 11,29 €
Kaina knygyne: 14,19 €*
Sutaupote: 2.90 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kas tas Pūkis?

  • Leidėjas: Dominicus lituanus
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 22x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 108
  • ISBN ar kodas: 9786098227147

2020-10-31 11.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kas tas Pūkis?" aprašymas

"Kas tas Pūkis?" - penkios pirmosios lapiuko Pūkio pasakos vienoje knygoje.

"Kas tas Pūkis?" - tai pasakos apie lapiuko Pūkio pažintis su aplinka: jausmais, daiktais ir sutvėrimais. Jose paprastu, žaismingu stiliumi apšnekama viena konkreti vaikui suprantama problema, ar supažindinama su kokiu nors gyvenime laukiančiu sudėtingesniu reiškiniu, tarkim, dėde dantistu, ir pan.

Pirmosios pasakos susilaukė daugybės teigiamų įvertinimų, nuskambėjusių tiek iš profesionalių vaikų edukologų lūpų, tiek iš tėvų.

Skirtos 2-7 metų vaikams.

Parašykite atsiliepimą apie "Kas tas Pūkis?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kas tas Pūkis?, kurį parašė Vytautas V. Landsbergis. Siūlome ne tik išsamų Kas tas Pūkis? aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas V. Landsbergis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kas tas Pūkis?. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kas tas Pūkis? dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kas tas Pūkis?" perkama kartu