0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kas verks, kai tu mirsi

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kas verks, kai tu mirsi


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 5.99 SoldOut
Knygos "Kas verks, kai tu mirsi" aprašymas

Populiarus saviugdos ir lyderiavimo meno mokytojas Robinas Sharma apibendrina ankstesnių savo knygų pamokas. Ši knyga - tai 101 autoriaus patarimas, kaip gyventi džiaugsmingai, prasmingai ir realizuoti visas iš prigimties gautas galimybes.


  • Autorius: Robin Sharma
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 176
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9955-678-05-4

Parašykite atsiliepimą apie "Kas verks, kai tu mirsi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Robin Sharma parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kas verks, kai tu mirsi, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kas verks, kai tu mirsi aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kas verks, kai tu mirsi už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kas verks, kai tu mirsi? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robin Sharma tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kas verks, kai tu mirsi" perkama kartu