0

Kas yra dvasinis mokytojas?

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kas yra dvasinis mokytojas?

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • ISBN ar kodas: 9786098050073

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kas yra dvasinis mokytojas?" aprašymas

Žinomas filosofas ir dvasinis mokytojas Omraamas Mikhaelis Aivanhovas (1900-1986) gimė Bulgarijoje. 1937 metais jis persikėlė į Prancūziją. Ten jis skleidė savo mokymą beveik pusę amžiaus – iki pat mirties. Esmingiausias Omraamo Mikhaelio Aivanhovo mokymo teiginys tas, kad mes, šios planetos gyventojai, teisingai supratę Jėzaus žinią, turime kurti naują pasaulį, naują teisingumą, naują žmonių bendruomenę, idant žemėje prasidėtų Dangaus Karalystė.


Ši Omraamo Mikhaelio Aivanhovo knyga "Kas yra dvasinis mokytojas?" - jau trečioji lietuvių kalba. Joje autorius kalba apie dvasinį Mokytoją ir jo reikšmę žmogui, pasukusiam nubudimo keliu. Įšventintojo Mokytojo didybė yra ateiti į žemę ir susidurti su tais pačiais išbandymais, kuriuos patiria visi, bet Mokytojas pamažėle visus sunkumus įveikia. Štai kodėl galų gale jis gauna teisę mokyti kitus ir net juos supurtyti. Kadangi jam yra pavykę įveikti savo silpnybes, jis gali vesti žmones. Tai vienintelė būtina sąlyga, suteikianti teisę praverti burną ir mokyti.


Iš prancūzų kalbos vertė Zigmantas Ardickas

Parašykite atsiliepimą apie "Kas yra dvasinis mokytojas?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kas yra dvasinis mokytojas?, kurią skaitytojams dovanoja Omraam Mikhael Aivanhov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Omraam Mikhael Aivanhov su knyga Kas yra dvasinis mokytojas? jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kas yra dvasinis mokytojas? patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Omraam Mikhael Aivanhov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kas yra dvasinis mokytojas? palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kas yra dvasinis mokytojas?" perkama kartu