0

Kas yra kas. Žirgai

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • ISBN ar kodas: 9786094413957

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kas yra kas. Žirgai" aprašymas

Geriausias žmogaus draugas gali būti ne tik šuo, bet ir žirgas! Šioje knygelėje "Kas yra kas. Žirgai" – daugybė įdomių užduočių, kurios apie šiuos žavius gyvūnus padės sužinoti dar negirdėtų faktų.

Nuo pasagų sudoku iki lenktynių labirintų – nuobodžiauti nebus kada, o kur dar daugybė lipdukų!

Įvairios užduotys lengvai suteikia žinių apie žirgus ir skirtingas jų rūšis, supažindina su anatomija, mityba, priežiūra ir kitais įdomiais dalykais.?

Iš vokiečių kalbos vertė Lina Žukauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie "Kas yra kas. Žirgai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užduočių, galvosūkių, lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kas yra kas. Žirgai, kurį parašė Tessloff Verlag. Siūlome ne tik išsamų Kas yra kas. Žirgai aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Tessloff Verlag. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kas yra kas. Žirgai. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kas yra kas. Žirgai dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kas yra kas. Žirgai" perkama kartu