0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kas yra psichologija?

Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 7,49 €*
Sutaupote: 2.50 € (34%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-12-31 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kas yra psichologija?" aprašymas

Leicesterio (Jungtinė Karalystė) universiteto psichologijos profesoriaus Andrew M. Colmano knygos "Kas yra psichologija?" sumanymas neįprastas ir įtraukiantis – skaitytojo psichologijos žinių pa(si)tikrinimo testas parodo, kad 20-čiai intriguojančių situacijų suprasti bendros nuovokos, deja, dažniausiai negana. O kai sužinome, kad nežinome, tai jau žengtas pirmas žingsnis profesionaliosios psichologijos link...
Atsakymai į testo klausimus ir detalūs testo situacijų paaiškinimai atskleidžia psichologijos studijų turinį – biologinę psichologiją, įvairių pažinimo procesų tyrinėjimą, psichologijos mokslo istoriją, taikomosios psichologijos sritis. Sužinome, ko moko universitetai ir kokie darbai laukia diplomuotų psichologų.

"Kas yra psichologija?" - tai puikus psichologijos įvadas visiems, kurie domisi psichologija ar ketina ją studijuoti, taip pat aukštųjų mokyklų ne psichologijos specialybės studentams, pagalbinė knyga psichologijos mokytojams ir dėstytojams.

Iš anglų k. vertė Rūta Sargautytė


  • Autorius: Andrew M. Colman
  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 278
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955605690

Parašykite atsiliepimą apie "Kas yra psichologija?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Psichologijos, psichiatrijos knygos

Andrew M. Colman parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kas yra psichologija?", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kas yra psichologija?" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kas yra psichologija?" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kas yra psichologija?"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Andrew M. Colman tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kas yra psichologija?" perkama kartu