0

Kas yra upė?

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2021-01-14

Informacija

Kas yra upė?

  • Leidėjas: Tikra knyga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 28x28, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9786098142563

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kas yra upė?" aprašymas

Upės išsiuvinėja pasaulį margiausiais raštais, sudygsniuoja istorijas, supina kartu įvairiausias vietoves, laikus ir žmones. Jų srovės gali mus nuplukdyti į tolimiausias vietas, suburti ir atgaivinti. Upės ramina, gąsdina, įkvepia, neleidžia užsimiršti.

Upė yra visa jungianti gija. Upė yra namai ten gyvenančioms žuvims. Kiekviena upė turi pavadinimą – kilusį iš neatmenamų laikų, arba visai naują. Upės gali būti paslaptingos arba gilios.

Kas slypi upėje? Kas joje gyvena? Kokios žuvys ir kokie augalai ten auga? Kur upė teka, ir ką mato? Kiek šalių aplanko? O kaip upė palengvina mūsų gyvenimą?

Pažintinės ir edukacinės knygos „Kas yra upė?“ autorė Monika Vaicenavičienė – tarptautiniuose ir nacionaliniuose konkursuose įvertinta iliustratorė ir paveikslėlių knygų “Per balas link aušros. Pasakojimas apie daktaro Jono Basanavičiaus keliones ir darbus” ir „Gatvių susitikimai. O kas, jei Vilniaus gatvės šnekėtųsi?“ autorė.

2021-01-14

Parašykite atsiliepimą apie "Kas yra upė?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kas yra upė?, kurį parašė Monika Vaicenavičienė. Siūlome ne tik išsamų Kas yra upė? aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Monika Vaicenavičienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kas yra upė?. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kas yra upė? dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Kas yra upė?" perkama kartu