⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kas žmogiuko širdyje. Eilėraščiai ir poemos

Kaina: 13,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 13.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kas žmogiuko širdyje. Eilėraščiai ir poemos" aprašymas

Ši rinktinė „Kas žmogiuko širdyje“ gimė iš svajonės pasakyti, kad mename žymųjį vaikų literatūros klasiką, iš noro deramai paminėti šimtąsias poeto gimimo metines ir sudaryti galimybę šiuolaikiniam skaitytojui susipažinti su trumpojo eilėraščio meistru. Tekstus rinktinei kruopščiai atrinko poeto sūnus Vytautas Matulevičius. Tikime, kad ši knyga, kurioje publikuojami įdomiausi, žaismingiausi A. Matučio kūriniai (eilėraščiai, poemos „Girios televizorius“, „Drevinukas“), sudomins jaunuosius skaitytojus, paskatins atsiversti kitas jo knygas, o kitiems vaikų literatūros bičiuliams primins: lietuvių vaikų poezija yra gyvybinga ir verta atidesnio žvilgsnio.

A. Matutis kūrė išskirtinai pozityvų pasaulį, kuriame vaikas gali netrukdomas tyrinėti, žaisti ir per žaidimą mokytis. Kūryboje artino prie gamtos, pabrėždamas vaiko ir gamtos pasaulio artimumą.

Anzelmas Matutis (1923–1985) neatsitiktinai tituluojamas vaikiškiausiu lietuvių vaikų poetu. Jis puikiai išmanė vaiko psichologiją, suprato jo pasaulį, rašė žaismingai, gebėjo poetinėmis priemonėmis perteikti vaikiško mąstymo originalumą.


  • Autorius: Anzelmas Matutis
  • Leidėjas: Slinktys
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 216
  • Formatas: 21x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098286298

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kas žmogiuko širdyje. Eilėraščiai ir poemos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Eilėraščių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kas žmogiuko širdyje. Eilėraščiai ir poemos", kurį pristato Anzelmas Matutis. Siūlome ne tik išsamų "Kas žmogiuko širdyje. Eilėraščiai ir poemos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Anzelmas Matutis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kas žmogiuko širdyje. Eilėraščiai ir poemos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kas žmogiuko širdyje. Eilėraščiai ir poemos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kas žmogiuko širdyje. Eilėraščiai ir poemos" perkama kartu