Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kasacinio teismo jurisprudencija. I knyga. Baudžiamoji teisė, 1995-2005

4.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-02-20 Skaitytojas Eligijui

Ne kiekvienam užtenka smegenų vingių perprasti.


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 1.99 SoldOut

Knygos „Kasacinio teismo jurisprudencija. I knyga. Baudžiamoji teisė, 1995-2005“ aprašymas

Aukščiausiojo Teismo kasacinės nutartys teisės doktrinos požiūriu yra Baudžiamojo kodekso ir Baudžiamojo proceso kodekso normų komentaras. Jose pateiktas teisės normos aiškinimas privalomas žemesniesiems teismams, sprendžiantiems analogiškas bylas. Kasacinės nutartys aktualios ne tik teisėjams, prokurorams, advokatams, bet ir kitiems teisininkams, mokslininkams, analizuojantiems ar plėtojantiems teisės klausimus.
Taigi šiame rinkinyje pabandyta sukaupti dešimties metų Aukščiausiojo Teismo baudžiamųjų bylų praktiką išdėstant nutarčių dalis pagal Baudžiamojo kodekso ir Baudžiamojo proceso kodekso straipsnius; pateikiama daug nutarčių, kuriose jau yra išaiškintos šių kodeksų naujovės.
Rinkinys sudarytas iš dviejų tomų. Pirmasis apima baudžiamosios teisės normas aiškinančias nutartis, antras skirtas baudžiamojo proceso teisės normoms. Abiejų tomų gale yra dalykinės rodyklės, kurios turėtų žymiai palengvinti teisės taikymo ir aiškinimo taisyklių paiešką.
Tikimasi, kad rinkinys sudomins tiek praktikus, tiek mokslininkus, ir bus naudingas analizuojant ir plėtojant teisę.
Norime atkreipti dėmesį, kad dvitomyje pirma karta yra pateikiamos dviejų rūšių rodyklės – Rodyklė pagal teisės aktų straipsnius, jų dalis ar punktus ir Rodyklė pagal reikšminius žodžius.
Skaitytojų patogumui knygose yra sunumeruotos visos pastraipos. Rodyklių dalykų nuorodos į konkrečią knygos pastraipą tūrėtų labai palengvinti ir pagreitinti norimo teisės akto straipsnio, jo dalies ar punkto paiešką.2021-02-20

Ne kiekvienam užtenka smegenų vingių perprasti.

2020-11-14

Puiki knyga ir teisininkams profesionalams, ir ruošiantis baudžiamosios teisės egzaminui.

2008-03-18

Knyga tikrai nėra verta penkių žvaigždučių. Šūdas visiškas, drįsčiau teigti.

2007-12-02

as labai sios knygutes noriu vat, gimtadieniui gausiu mamyte su tevelliu padovanos, vat:P

Parašykite atsiliepimą apie „Kasacinio teismo jurisprudencija. I knyga. Baudžiamoji teisė, 1995-2005“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Kasacinio teismo jurisprudencija. I knyga. Baudžiamoji teisė, 1995-2005“, Irma Randakevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Irma Randakevičienė su knyga „Kasacinio teismo jurisprudencija. I knyga. Baudžiamoji teisė, 1995-2005“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Kasacinio teismo jurisprudencija. I knyga. Baudžiamoji teisė, 1995-2005“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irma Randakevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Kasacinio teismo jurisprudencija. I knyga. Baudžiamoji teisė, 1995-2005“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Kasacinio teismo jurisprudencija. I knyga. Baudžiamoji teisė, 1995-2005“ perkama kartu