⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kasacinio teismo jurisprudencija. II knyga. Baudžiamojo proceso teisė, 1995-2005

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2007-12-02 ramunas

fantastika o ne knyga, kaledom gausiu


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 1.99 SoldOut

Knygos "Kasacinio teismo jurisprudencija. II knyga. Baudžiamojo proceso teisė, 1995-2005" aprašymas

Aukščiausiojo Teismo kasacinės nutartys teisės doktrinos požiūriu yra Baudžiamojo kodekso ir Baudžiamojo proceso kodekso normų komentaras. Jose pateiktas teisės normos aiškinimas privalomas žemesniesiems teismams, sprendžiantiems analogiškas bylas. Kasacinės nutartys aktualios ne tik teisėjams, prokurorams, advokatams, bet ir kitiems teisininkams, mokslininkams, analizuojantiems ar plėtojantiems teisės klausimus.
Taigi šiame rinkinyje pabandyta sukaupti dešimties metų Aukščiausiojo Teismo baudžiamųjų bylų praktiką išdėstant nutarčių dalis pagal Baudžiamojo kodekso ir Baudžiamojo proceso kodekso straipsnius; pateikiama daug nutarčių, kuriose jau yra išaiškintos šių kodeksų naujovės.
Rinkinys sudarytas iš dviejų tomų. Pirmasis apima baudžiamosios teisės normas aiškinančias nutartis, antras skirtas baudžiamojo proceso teisės normoms. Abiejų tomų gale yra dalykinės rodyklės, kurios turėtų žymiai palengvinti teisės taikymo ir aiškinimo taisyklių paiešką.
Tikimasi, kad rinkinys sudomins tiek praktikus, tiek mokslininkus, ir bus naudingas analizuojant ir plėtojant teisę.
Norime atkreipti dėmesį, kad dvitomyje pirma karta yra pateikiamos dviejų rūšių rodyklės - Rodyklė pagal teisės aktų straipsnius, jų dalis ar punktus ir Rodyklė pagal reikšminius žodžius.
Skaitytojų patogumui knygose yra sunumeruotos visos pastraipos. Rodyklių dalykų nuorodos į konkrečią knygos pastraipą tūrėtų labai palengvinti ir pagreitinti norimo teisės akto straipsnio, jo dalies ar punkto paiešką.Kiti taip pat domėjosi


2007-12-02

fantastika o ne knyga, kaledom gausiu

Parašykite atsiliepimą apie "Kasacinio teismo jurisprudencija. II knyga. Baudžiamojo proceso teisė, 1995-2005"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kasacinio teismo jurisprudencija. II knyga. Baudžiamojo proceso teisė, 1995-2005", Irma Randakevičienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Irma Randakevičienė su knyga "Kasacinio teismo jurisprudencija. II knyga. Baudžiamojo proceso teisė, 1995-2005" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kasacinio teismo jurisprudencija. II knyga. Baudžiamojo proceso teisė, 1995-2005" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irma Randakevičienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kasacinio teismo jurisprudencija. II knyga. Baudžiamojo proceso teisė, 1995-2005" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kasacinio teismo jurisprudencija. II knyga. Baudžiamojo proceso teisė, 1995-2005" perkama kartu