0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kasandra

4.5
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nauja knyga
Kaina internetu: 27,49 €
Kaina knygyne: 31,99 €*
Sutaupote: 4.50 € (15%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-10 Aivaras

Skaitosi lėtai, bet neveltui. Kad suprasti šitą kurinį - niekur ir nenuskubėsi. Mėgstantiems pafilosofuoti ir pamyslyti giliau - rekomenduoju.

Kasandra


2021-06-30 27.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kasandra" aprašymas

Kasandra graikų mitologijoje – Trojos karališkosios šeimos palikuonis... Atstūmusi Apoloną, Kasandra buvo nubausta: Apolonas suteikė jai aiškiaregystės dovaną, bet, tuo pat metu, prakeikė... Prakeikė taip, kad niekas niekada netikėtų jos pranašystėmis.

Kasandra – nelaimių pranašas. Išsipildė visos jos pranašystės. Tik ja niekada niekas taip ir nepatikėjo. Ir dėl to smarkiai nukentėjo.

Štai kodėl „Kasandra“.

Knygoje „Kasandra“ daug kalbama apie Rusiją. Nieko nuostabaus, juk autorius ten gyvena ir kuria. Per Rusijos prizmę jis pateikia problemų esmę ir ją apibendrina. Svarbiausia tai, kad knygoje pateiktos mintys bei pavyzdžiai aktualūs visiems be išimties: tiek žmonėms, tiek, tautoms, tiek ir valstybėms. Tai stebėjimų ir studijų rezultatas, įgalinantis skaitytoją lengviau suvokti XXI amžiuje (o ir ankstesniuose) vykstančius/vykusius procesus.

Tai antra iš keturių plačiai visuomenei adaptuotos Michailo Vellerio filosofinės krypties knygų. Per istorinius pavyzdžius autorius detaliai pateikia visuomeninių-politinių procesų eigą sąlygojančius veiksnius. Kadangi žmogus – visuomenės formuotojas ir jos dalis, būtina, pirmiausiai, pažinti žmogų: jo prigimtį, jo elgseną sąlygojančius veiksnius, troškimus ir mąstymo ypatumus. Tik gerai pažinus žmogų tampa įmanoma teisingai suvokti jo veiklą skatinančius motyvus, o per tai, ir visos civilizacijos raidos kryptį.


  • Autorius: Michail Veller
  • Leidėjas: Spauda
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 560
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098248104

2021-05-14

Truputį sudėtingai skaitosi. Įsivažiuoti pradžioje sunku, negali sakyt, kad iš karto užkabino. Bet paskui, nuo vidurio jau labai patiko.

2021-05-10

Skaitosi lėtai, bet neveltui. Kad suprasti šitą kurinį - niekur ir nenuskubėsi. Mėgstantiems pafilosofuoti ir pamyslyti giliau - rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Kasandra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofijos knygos

Michail Veller parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kasandra, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kasandra aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kasandra už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kasandra? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michail Veller tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kasandra" perkama kartu