0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kasdien vis truputį arčiau

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 7.6 SoldOut

Knygos "Kasdien vis truputį arčiau" aprašymas

Irvinas Yalomas – garsus psichiatras, psichoterapeutas, mokslininkas bei mokslinių ir grožinių knygų autorius. Jo darbai pasižymi moksliniu meistriškumu, komunikabilumu bei ypatingu jautrumu. Šios savybės jau seniai papirko jo, – kaip rašytojo, skaitytojus, o – kaip specialisto, – pacientus.

Džinė Elkin, talentinga, tačiau turinti begales problemų rašytoja, tampa Irvino Yalomo paciente privačiame jo kabinete. Dirbdami kartu jie nusprendžia parašyti atskirus kiekvieno susitikimo įspūdžius, prisiminimus ir kilusius klausimus. Tokio jų susitarimo produktu tapo ši knygą – pirmoji knyga, kurioje dalinamasi abipusėmis psichiatro bei paciento refleksijomis.

Tikra tiesa, kad daugelyje psichoterapinės literatūros kūrinių pasakojamos išgijimo istorijos. Šio amžiaus pradžioje psichiatrai vis dažniau imdavo leisti vaizdingus ir išskirtinius pasakojimus apie pacientus, o pacientai savo ruoštu vis dažniau pateikdavo savo pačių retrospekcines versijas. Ši knyga unikali tuo, kad vienu metu pateikiama ir paciento, ir daktaro pozicija, atskleidžiami jų puoselėjami subtilūs ir sudėtingi bei abiem svarbūs tarpusavio santykiai.

  • Autorius: Irvin D. Yalom
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 280
  • Formatas: 15x22, kietas viršelis
  • ISBN ar kodas: 9785415020751

Parašykite atsiliepimą apie "Kasdien vis truputį arčiau"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kasdien vis truputį arčiau", kurią skaitytojams dovanoja Irvin D. Yalom. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Irvin D. Yalom su knyga "Kasdien vis truputį arčiau" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kasdien vis truputį arčiau" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Irvin D. Yalom. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kasdien vis truputį arčiau" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kasdien vis truputį arčiau" perkama kartu