⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kasdienė malonė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 5.99 SoldOut

Knygos "Kasdienė malonė" aprašymas

JAV rašytojas William Kent Krueger sukūrė istoriją apie pyktį, mirtį ir nesuvokiamą Dievo planą „Kasdienė malonė“. Kaip paaugliui išgyventi tragediją, kurią sunkiai pakeltų net suaugusieji?

961 metais Jungtinėse Valstijose atgimsta viltis ir žmones vėl užvaldo svajonės apie gerą gyvenimą. Prezidentu tapus J. F. Kenedžiui pasaulis pamažu ima keistis, o nuotaikos pastebimai gerėja. Tačiau ne trylikamečiui Frenkui Dramui. Jam tą vasarą tenka išgyventi daugybę mirties pavidalų. Nelaimingas atsitikimas, gamta, savižudybė, žmogžudystė…

Frenko vasara prasidėjo mąstant apie paaugliui įprastus dalykus ir planuojant įprastus užsiėmimus, tačiau netikėtai jo šeimą ištinka tragedija. Miršta Frenko tėvą pastorius, jo aistringa ir artistiška mama, vyresnė sesuo, susiruošusi studijuoti prestižinėje Džiuljardo muzikos mokykloje ir jaunesnysis ne pagal metus protingas brolis. Frenkas staiga atsiduria suaugusiųjų pasaulyje, kupiname paslapčių, melų ir išdavysčių. Ir jis turi demonstruoti brandą ir ištvermę, reikalaujamą iš kur kas vyresnių nei trylikos metų žmonių.

Iš pirmo žvilgsnio romanas „Kasdienė malonė“ yra žmogžudystės istorija, tačiau knygos šerdis – berniuko, jo šeimos ir viso miestelio istorija. Prabėgus keturiasdešimčiai metų nuo tos lemtingos vasaros Frenkas pasakoja istoriją apie gyvenimą berniuko, atsidūrusio tarpduryje ir turinčio žengti į suaugusio vyro pasaulį. Jis stengiasi suprasti tą pasaulį, kuris, atrodo, tiesiog griūva.

Ir viskas. Tik tiek. Tokia kasdienė ir visiškai neįsimintina maldelė. Tačiau nuo tos dienos per keturiasdešimt metų neužmiršau nė vieno jos žodžio.

„Kasdienė malonė“ – tai nepamirštama knyga apie baisią išminties kainą ir nesibaigiančios Dievo malonės atradimą.
 
„Elegiška, supurtanti… ilgai galvoje užsiliekanti istorija apie įniršį, kaltę ir atpirkimą.“
 Publishers Weekly

„Romanas, kuris transformuoja ir pasakotoją, ir skaitytoją.“
Kirkus Reviews

„Tai knyga, kuri padeda skaitytojui jaustis geriau vien dėl to, kad jis atsivėrė istorijos grožiui. Ji liks mintyse dar ilgokai ir jūs visuomet prisiminsite ją su šypsena.“

Huffington Post

William Kent Krueger (g. 1950 m.) – JAV rašytojas, kurį labiausiai išgarsino paslaptingų detektyvinių istorijų serija apie buvusį šerifą Korką O'Konorą. Autorius yra pelnęs daugybę literatūrinių apdovanojimų. Romanas „Kasdienė malonė“ kritikų ir skaitytojų buvo sutiktas su dideliu smalsumu ir sulaukė pripažinimo, už jį autorius pelnė „Edgar Award“ apdovanojimą.

Iš anglų kalbos vertė Goda BulybenkoKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kasdienė malonė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kasdienė malonė", William Kent Krueger. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar William Kent Krueger su knyga "Kasdienė malonė" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kasdienė malonė" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė William Kent Krueger. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kasdienė malonė" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kasdienė malonė" perkama kartu