0

Kasdienės meditacijos

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2017-09-18 Danutė

Puiki knyga, labai daug vertingų ir prasmingų minčių ir pamokymų.

Informacija

Kasdienės meditacijos

  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 14x15, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 388
  • ISBN ar kodas: 9786098050288

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kasdienės meditacijos" aprašymas

Žinomas filosofas ir dvasinis mokytojas Omraam Mikhael Aivanhov (1900-1986) gimė Bulgarijoje. 1937metais jis persikėlė į Prancūziją. Ten jis skleidė savo mokymą beveik pusę amžiaus - iki pat mirties. Esmingiausias Omraamo Mikhaelio Aivanhovo mokymo teiginys tas, kad mes, šios planetos gyventojai, teisingai supratę Jėzaus žinią turime kurti naują pasaulį, naują teisingumą, naują žmonių bendruomenę, idant žemėje prasiždėtų Dangaus Karalystė.


Į knygą "Kasdienės meditacijos" sudėti 365 dvasinio mokytojo Omraamo Mikhaelio Aivanhovo pamokymai.

Tai trumpučiai atsakymai į pagrindinius gyvenimo klausimus: kodėl mes kenčiame, kokios mūsų problemų priežastys, koks yra žmogaus gyvenimo tikslas, kokią vietą mūsų būtyje turėtų užimti Dievas ir kokie keliai veda Jo link."Gruodžio 7-oji: Galvoje knibždančios įvairios mintys, per daug užsibrėžtų tikslų, blaškymasis, - štai kaip mes prarandame jėgas. Pamąstykite apie tai ir susitelkite ties viena mintimi, vienu troškimu. Tegu jūsų energija bus skirta tik tam tikslui pasiekti, ir jūs tada įgysite fantastišką galią.

Juk jei kariaujanti šalis išsiunčia savo armijos dalinius į visas puses, išblaško po visus frontus, ji tampa silpnesnė. Tai akivaizdu ir visai nesunku suprasti! Jei didinamuoju stiklu sutelksite Saulės spindulius į vieną tašką, įžiebsite ugnį. O išsisklidę spinduliai, kad ir kiek metų lauktumėte, ugnies neįdegs. Taigi tik sutelkę ugnį, šviesą, mintis, jausmus, veiksmus į vieną vietą, pasijusime iš tiesų galingi."

Omraam Mikhael Aivanhov


Iš anglų kalbos vertė Ramutė Vingelienė


ĮVADAS


Kiekvieną rytą kelias akimirkas pabūkite tyloje ir pamąstykite, ką turėtumėte daryti, kad ši diena praeitų ramiai ir harmoningai, kad jaustumėte Kūrėjo buvimą ir visus savo darbus per maldą ir meditaciją galėtumėte skirti Jam.

Visada svarbi pradžia, kai įvertiname situaciją, išmintingai nusibrėžtame veiksmų kryptį ir su naujomis jėgomis ta linkme pajudame. Mes neiname apgraibomis, o užsidegame žibintą, kad matytume kelią. Tas pasakytina apie visas gyvenimo sritis: idant suprastume, ką ir kaip reikia daryti, turime užsidegti šviesą, kitaip sakant - nukreipti žvilgsnį į savo vidų. Jei nebus tos šviesos, jūs klaidžiosite į visas puses, belsitės į daugybę durų, tačiau nieko vertinga nepasieksite.

Kokios bus jūsų pirmos mintys ryte, tokia bus ir diena, nes mintimis jūs arba išsivalote sau kelią, arba užteršiate jį nereikalingu ar net pavojingu šlamštu. Išmintingi žmonės žino, kaip dera pradėti dieną, kad ji būtų vaisinga ir kupina Dievo malonės, jie yra pasiruošę ta malone pasidalyti su kitais. Jie supranta, kaip svarbu suformuoti vieną fundamentalią mintį, apie kurią paskui suktųsi visos kitos dienos mintys.

Jei laikysite įsmeigę žvilgsnį į vieną apibrėžtą ir aiškų tikslą, į vieną idealą, visi jūsų veiksmai taps darnūs ir artins jus prie to tikslo. Net jei galvon įsiskverbs negatyvi ar svetima mintis arba jausmas, jų jėga nusilps ir jie pradės tarnauti Dieviškajam pasauliui. Taip, netgi negatyvios mintys ir jausmai paklus jums ir padės judėti pasirinkta kryptimi. Dėl vienos fundamentalios minties, kurią jūs nuo pat ryto laikysite galvoje ir širdyje, visa jūsų diena bus įrašyta į gyvenimo knygą. Ir ne tik bus įrašyta - viena šlovingai nugyventa diena niekada neišblės ir į ją panašios taps kitos dienos. Pasistenkite nugyventi tik vieną dieną taip puikiai, kaip tik galite, ir pagal tos vienos dienos pavyzdį pasikeis visos jūsų dienos - bus darnios tvarkingos ir harmoningos.

Omraam Mikhael Aivanhov
2017-09-18

Puiki knyga, labai daug vertingų ir prasmingų minčių ir pamokymų.

Parašykite atsiliepimą apie "Kasdienės meditacijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kasdienės meditacijos, kurią skaitytojams dovanoja Omraam Mikhael Aivanhov. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Omraam Mikhael Aivanhov su knyga Kasdienės meditacijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kasdienės meditacijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Omraam Mikhael Aivanhov. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kasdienės meditacijos palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kasdienės meditacijos" perkama kartu