0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kasios K. asmeninis gyvenimas

4.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -53%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 12,59 €*
Sutaupote: 6.60 € (53%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-12-02 Kotryna


2021-11-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kasios K. asmeninis gyvenimas" aprašymas

„Kasios K. asmeninis gyvenimas“ – antroji lietuvių autorės Astos Jolantos Miškinytės knyga. Debiutinis jos romanas „Bitlas, Ana Orka ir aš“ buvo skirtas jaunimui ir sulaukė didelio skaitytojų susidomėjimo, o pastaroji knyga jau gerokai kitokia. Ji atskleidžia sudėtingą vienos moters brendimo istoriją.

Pagrindinė veikėja turi skambų ir neįprastą vardą. Ji – Kasiopėja, tačiau niekas Kasios nevadina mamos duotu vardu. Kasia augo eilinėje šeimoje, kurioje trūko meilės, bendravimo, empatijos ir tarpusavio supratimo. Moteris, neturėdama kuo remtis bei iš ko semtis išminties, pati mokėsi iš gyvenimo ir bandė suprasti, kas teisinga, o kas ne.

Kasia vis mėgino, vėl ir vėl darė klaidas, plaukė pasroviui daug negalvodama, kur ta srovė nuneš. Ji blaškėsi tarp simpatijų ir meilių, o šalia vyrų buvo ne tokia, kokia norėtų, o tokia, kokios pageidavo jie. Kasia nepaisė savo poreikių, tiesą sakant, nežinojo ko pati ir nori. Ir tik brandžiame amžiuje, išsiskyrusi ir vieniša, ji nusprendė bandyti tapti tikrąja savimi. Tik kas ji iš tiesų yra?

Autorė Asta Jolanta Miškinytė teigia, kad romanas „Kasios K. asmeninis gyvenimas“ yra vilties kupina istorija apie daugelį paprastų moterų. Brandos kelias niekada nenueinamas lengvai, tačiau kiekviena pamoka yra vertinga, auginanti ir suteikianti išminties. Knygos veikėjams tenka susidurti su aplinkos primetamais stereotipais bei taisyklėmis ir ieškoti būdų, kaip gyventi savo pačių gyvenimus.

Knyga „Kasios K. asmeninis gyvenimas“ situacijų įtaigumu ir realistiškais personažais pasirodys artima brandesnėms moterims.

Asta Jolanta Miškinytė – kelionių organizatorė ir knygų autorė. Rašyti įvairaus žanro tekstus Asta Jolanta Miškinytė pradėjo dar mokyklos laikais. Tuo metu ji kūrė apsakymus, poeziją, scenarijus. Debiutinis rašytojos romanas „Bitlas, Ana Orka ir aš“ pasirodė 2019-tais metais. Ši knyga palietė įvairias socialines problemas, su kuriomis susiduria paaugliai ir jų tėvai. 2020-tais metais išleistas antrasis romanas nagrinėja brandesnių žmonių jausmus ir gyvenimui keliamus lūkesčius.

Domitės lietuvių autorių literatūra? Siūlome šią knygą įsigyti internetu ir kartu su Kasia K. ieškoti savo gyvenimo kelio. Pirkti online ieškote kitokios literatūros? Plačiame asortimente rasite įvairių siužetų, žanrų bei paskirties knygų. Visada patikrinkite akcijų ir išpardavimų pasiūlymus, nes gali būti, kad jūsų ieškomi leidiniai kainuoja pigiau. Kiekviena knyga turi savo informacinę santrauką, kurioje patalpintas trumpas aprašymas, ištraukos, nurodytas puslapių skaičius, leidėjas ir kitos detalės. Rekomenduojame pasidomėti ir įvairių skaitytojų apžvalgomis bei atsiliepimais. Jie visada pasufleruoja, ką verta įsigyti.


  • Autorius: Asta Jolanta Miškinytė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 231
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664991

2020-12-02

Parašykite atsiliepimą apie "Kasios K. asmeninis gyvenimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kasios K. asmeninis gyvenimas", kurią skaitytojams dovanoja Asta Jolanta Miškinytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Asta Jolanta Miškinytė su knyga "Kasios K. asmeninis gyvenimas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kasios K. asmeninis gyvenimas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Asta Jolanta Miškinytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kasios K. asmeninis gyvenimas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kasios K. asmeninis gyvenimas" perkama kartu