0

Pirkėjų atsiliepimai

Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija (serija „Siekiantiems begalybės“)

5,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija (serija „Siekiantiems begalybės“)" aprašymas

Knyga "Katalikų apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija" - tai tryliktasis Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos inicijuojamo projekto „Siekiantiems begalybės“ leidinys.

Knygoje "Katalikų apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija" apžvelgiama katalikiškoji Apšvietos istorija, pasitelkus katalikų švietėjų darbus paneigiama kai kurių istorikų peršama mintis, esą katalikybė ir Apšvieta, tikėjimas ir protas, pažanga ir religija nesuderinami dalykai.

"Man buvo sakoma, kad katalikai netiki mokslu, yra prietaringi ir kad niekada nebuvo dideli demokratijos rėmėjai. Pasak jų, Katalikų Bažnyčia pavergė moteris, o jos misionieriai prisidėjo prie Amerikos vietinių tautų sunaikinimo. Tai, kad mano išsilavinę kolegos laikosi tokių paviršutiniškų pažiūrų, įtikino mane, jog būtina papasakoti pamirštą katalikų Apšvietos istoriją. Dar gerokai prieš popiežių Pranciškų egzistavo plačiai žvelgianti katalikybė, atvira dialogui su pažangiausiomis mąstymo pakraipomis.
Daugumas istorikų šiandien Apšvietą supranta kaip kultūrinį procesą, pabrėžusį proto viršenybę ir metusį iššūkį autoritetui bei tradicijai. Ji apėmė tiek daug skirtingų idėjų, kad kai kurie mokslininkai seniai nebekalba apie vieną, vienalytę Apšvietą ir pripažįsta Apšvietos įvairovę.
Šioje knygoje pasakojama apie pamirštą reformų siekusią katalikybę, kuri numatė daugybę reikšmingų XX a. idėjų. Ja nesiekiama pašlovinti praeitį, o norima pristatyti Apšvietos katalikybę su šviesiomis ir tamsiomis jos pusėmis ir pačiam skaitytojui palikti spręsti apie jos užmojų vertę."

Ulrich L. Lehner
Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija (serija „Siekiantiems begalybės“)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Ulrich L. Lehner pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija (serija „Siekiantiems begalybės“)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija (serija „Siekiantiems begalybės“)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija (serija „Siekiantiems begalybės“)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija (serija „Siekiantiems begalybės“)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ulrich L. Lehner tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija (serija „Siekiantiems begalybės“)" perkama kartu