Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Katalikų Bažnyčios katekizmas

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 19,19 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 19.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Katalikų Bažnyčios katekizmas" aprašymas

Katekizmo tikslas yra vientisai ir glaustai išdėstyti katalikų mokymo pagrindinį turinį apie tikėjimą ir moralę Vatikano II Susirinkimo mokymo ir visos Bažnyčios tradicijos požiūriu. Jo svarbiausi šaltiniai yra Šventasis Raštas, šventųjų tėvų raštai, Bažnyčios liturgija ir mokymas.
Katekizmas pirmiausia skiriamas atsakingiesiems už katechezę: vyskupams, kaip tikėjimo mokytojams ir Bažnyčios ganytojams. Jiems jis pateikiamas kaip priemonė Dievo tautos mokymo pareigai atlikti. Taip pat Katekizmas adresuojamas kunigams, katechetams ir visiems tikintiesiems.
Katekizmo turinys padiktuotas didžiosios katekizmų tradicijos, katechezę statydinusios ant keturių šulų: Tikėjimo išpažinimo (Simbolio), tikėjimo sakramentų, tikėjimo gyvenimo (įsakymų), tikinčiojo maldos („Tėve mūsų“). Katekizmas yra sumanytas kaip viso katalikiško tikėjimo vientisas išdėstymas, todėl skaitytinas kaip vieninga visuma. Daugybė nuorodų ir pabaigoje esanti tematinė rodyklė padeda kiekvieną temą susieti su tikėjimo visuma. Ir ankstesniame, ir dabartiniame leidime Katalikų Bažnyčios tikėjimo turinys nesikeičia. Rengiant Katekizmo Santrauką, kuri išėjo po pirmosios Katekizmo laidos, buvo sudaryta teologų komisija dėl terminologijos.
Naujai leidžiant Katekizmą buvo apsispręsta nedaryti naujo vertimo, tik labiau išryškinti ir suvienodinti teologinius terminus, kurie yra svarbūs perteikiant aiškią teologinę mintį. Šiame leidime terminologija yra suderinta su KBK Santraukos tekstu.
Paskutinis leidimas yra papildytas palaimintojo popiežiaus Jono Pauliaus II išreikštomis Evangelium vitae enciklikos mintimis apie gyvybės kultūrą ir jos išsaugojimą.
Šiame Katekizme ypač pabrėžiamas mokymo dėstymas, ir norima padėti geriau pažinti ir gilinti tikėjimą.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 982
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955292104

Parašykite atsiliepimą apie "Katalikų Bažnyčios katekizmas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Katalikų Bažnyčios katekizmas", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Katalikų Bažnyčios katekizmas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Katalikų Bažnyčios katekizmas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Katalikų Bažnyčios katekizmas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Katalikų Bažnyčios katekizmas" perkama kartu