0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Katalikų žinynas 2020

  • Nuolaida knygai -27%
Kaina internetu: 4,79 €
Kaina knygyne: 6,49 €*
Sutaupote: 1.70 € (27%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Katalikų žinynas 2020


2021-04-30 4.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Katalikų žinynas 2020 " aprašymas

"Katalikų žinynas 2020" - tai kasmetinis informacinis leidinys, kuriame pateikti duomenys apie Visuotinę Katalikų Bažnyčią, Katalikų Bažnyčią Lietuvoje, arkivyskupijas ir vyskupijas bei kunigus, reziduojančius jose. Dvasininkų ruošimo įstaigas, Dievui pašvęstojo gyvenimo institutus ir apaštališkojo gyvenimo bendruomenes, vyskupijų centrus. Gausu informacijos apie katalikiškas organizacijas, institucijas, įstaigas, katalikišką žiniasklaidą, Lietuvos ekumenines organizacijas, Katalikų Bažnyčią kaimyninėse šalyje. Supažindinama su Beatifikacijos bylomis. Pagerbiami per metus mirę kunigai.

Žinyne pateikti Lietuvos kunigų seminarijų, vyrų ir moterų vienuolijų statistiniai duomenys bei statistinės žinios apie bažnyčias ir kunigus Lietuvoje. Taip pat yra Lietuvos bažnyčių rodyklė bei dvasininkų sąrašas.

Duomenis žinynui pateikė: Lietuvos vyskupų konferencija, arkivyskupijų ir vyskupijų kurijos ir vienuolijų vyresniosios ir vyresnieji.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 13x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 1822-6272-2020

Parašykite atsiliepimą apie "Katalikų žinynas 2020 "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Krikščionybė

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Katalikų žinynas 2020 , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Katalikų žinynas 2020 aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Katalikų žinynas 2020 už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Katalikų žinynas 2020 ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Katalikų žinynas 2020 " perkama kartu