⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Katė Molė. Skaitiniai su kūrybinėmis užduotėlėmis

Kaina: 9,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Katė Molė. Skaitiniai su kūrybinėmis užduotėlėmis" aprašymas

Ši knyga „Katė Molė. Skaitiniai su kūrybinėmis užduotėlėmis“ skirta vaikams, kurie jau pažįsta raides ir pradeda jas jungti į skiemenis. Tai lyg „Labas, raide. Mokausi skaityti (1 knyga)“ tęsinys, tačiau kartu visiškai savarankiška knyga, skirta mokyti vaikus skaityti. Visi joje esantys žodžiai (išskyrus veikėjų pristatymą) sudaryti iš vieno arba dviejų atvirųjų skiemenų. Lengvai skaitomi žodžiai sujungti į pasakojimą, paįvairintą užduotėlėmis, lavinančiomis tiek skaitymo, tiek pažintinius gebėjimus.

Knygos „Katė Molė. Skaitiniai su kūrybinėmis užduotėlėmis“ pabaigoje yra paveikslėlių, kuriuos iškirpus galima smagiai atpasakoti, pratęsti, sukurti ir suvaidinti perskaitytas istorijas. Iškirptos raidžių kortelės leis vaikams patiems sudėlioti žodį ar sakinį. Kitoje raidžių kortelių pusėje esantys paveikslėliai padės prisiminti raides tiems, kurie jas pamiršta.

Knyga „Katė Molė. Skaitiniai su kūrybinėmis užduotėlėmis“ tinka ir patiems mažiausiems, kurie tik pradeda domėtis knygelėmis. Mažyliai mielai klausysis jūsų skaitymo, nes žodžiai trumpi, lengvai suprantami, o kiekvieną sakinuką lydi piešinėliai.

Smagaus skaitymo visai šeimai!


  • Autorius: Asta Kisielienė
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 21x28, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094665530

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Katė Molė. Skaitiniai su kūrybinėmis užduotėlėmis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Katė Molė. Skaitiniai su kūrybinėmis užduotėlėmis", kurį pristato Asta Kisielienė. Siūlome ne tik išsamų "Katė Molė. Skaitiniai su kūrybinėmis užduotėlėmis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Asta Kisielienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Katė Molė. Skaitiniai su kūrybinėmis užduotėlėmis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Katė Molė. Skaitiniai su kūrybinėmis užduotėlėmis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Katė Molė. Skaitiniai su kūrybinėmis užduotėlėmis" perkama kartu