-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Katės: seniausieji žmonių talkininkai (Smalsučiams ir smalsuoliams)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 6.19 SoldOut

Knygos "Katės: seniausieji žmonių talkininkai (Smalsučiams ir smalsuoliams)" aprašymas

Rašytojas, Lietuvos gamtos apsaugos draugijos žymūnas, daugiau nei 40 knygų autorius, nusprendė papasakoti smalsučiams ir smalsuoliams apie pirmuosius ir seniausius žmonių talkininkus šunis, arklius, kates, paukščius, roplius ir vabzdžius, nes jų nuopelnai žmonijai didžiuliai. Visose knygelėse nebus nė vieno pramanyto paskojimo, visi atsitikimai tikri, rodantys gyvių būdo savybes.
Katės - trečioji knygelė.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Katės: seniausieji žmonių talkininkai (Smalsučiams ir smalsuoliams)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kates

Kostas Kaukas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Katės: seniausieji žmonių talkininkai (Smalsučiams ir smalsuoliams)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Katės: seniausieji žmonių talkininkai (Smalsučiams ir smalsuoliams)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Katės: seniausieji žmonių talkininkai (Smalsučiams ir smalsuoliams)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Katės: seniausieji žmonių talkininkai (Smalsučiams ir smalsuoliams)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kostas Kaukas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Katės: seniausieji žmonių talkininkai (Smalsučiams ir smalsuoliams)" perkama kartu