0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Katinas Mikis. Gyvenimas, žygiai, darbai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Katinas Mikis. Gyvenimas, žygiai, darbai


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 2.49 SoldOut
Knygos "Katinas Mikis. Gyvenimas, žygiai, darbai" aprašymas
"...nuostaba ir rimtis jo snukutyje sustingo tą akimirką, kai šis Dievulio dalinys pajuto virsmą iš pirmykščio būvio į katinėlio pavidalą.

Mūsų akyse katinėlis virto suaugusiu katinu, ne taip jau mažai patyrusiu ir ganėtinai išgudrėjusiu, nors nebūta jo kvailo prigimties. Tik sustingusi snukelio išraiška iš apvalainų, tamsoje mėlynuojančių akių neišnyko.

Nebylus it sfinksas: toks jis atrodė visiems - ir katinėlis, ir katinas Mikis."Puikiai žinomo rašytojo Romo Sadausko naujos knygos herojus katinas Mikis – neatskiriama kaimo ir miesto namų dalis, nuolatinis gyventojas, beveik nekeičiantis įpročių, nebent labai retai, stebintis pasaulį ir labai savitai jį suvokiantis.

 

Charakterio bruožai: meilus ir užsispyręs, reiklus ir savotiškas, prieraišus ir niekam nesilenkiantis laisvūnas, – todėl ir knygos autoriaus kalba su juo ir apie jį rimta, nevengiant aštrių kampų ir labai opių gyvenimo (katiniško, o ir šiaip...) temų, pabrėžiant jo žygdarbius ir nenutylint niekšybių, išryškinant savitą požiūrį į augmeniją ir smulkiąją gyvūniją.

 

Susipažinti su įžymiuoju katinu galima ne tik skaitant, bet ir vartant knygą, iš kurios puslapių žvelgia (jeigu tuo metu nemiega) tikrų tikriausias Mikis, nuostabiai perteiktas dailininkės Audronės Uzielaitės – žvilgančiu glotniu kailiu, kartais gal ir pašiauštu, didelėmis mėnuliuojančiomis akimis ir nuotykių kupinu gyvenimu.

  • Autorius: Romas Sadauskas
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 80
  • Formatas: 21x29, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955344322

Parašykite atsiliepimą apie "Katinas Mikis. Gyvenimas, žygiai, darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Katinas Mikis. Gyvenimas, žygiai, darbai, kurią skaitytojams dovanoja Romas Sadauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Romas Sadauskas su knyga Katinas Mikis. Gyvenimas, žygiai, darbai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Katinas Mikis. Gyvenimas, žygiai, darbai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romas Sadauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Katinas Mikis. Gyvenimas, žygiai, darbai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Katinas Mikis. Gyvenimas, žygiai, darbai" perkama kartu