0

Katinėlio Murklio pasakos. Antroji knyga

  • Nuolaida knygai -78%
Kaina internetu: 1,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 7.00 € (78%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Katinėlio Murklio pasakos. Antroji knyga

  • Leidėjas: Gelmės
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, minkšti vrišeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786098168754

2021-01-31 1.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Katinėlio Murklio pasakos. Antroji knyga" aprašymas

Žymaus prancūzų rašytojo Marcelio Aymé (1902–1967) „Katinėlio Murklio pasakas“ sudaro du rinkiniai. Pirmoji knyga išleista 2018 m. Ši – antroji. Į lietuvių kalbą smagias jo pasakaites vertė puiki šviesaus atminimo vertėja Ramutė Ramunienė (1918–2015). Pasak literatūrologų, tai „nemirtingo prancūzų literatūros palikimo dalis“.

Pasakėlių herojės – dvi sesutės – Delfina ir Marinetė, gyvenančios vienoje Prancūzijos sodyboje su savo tėvais ir gausybe įvairiausių gyvūnų: gyvulių, paukščių, netgi kartais pas juos užklystančių žvėrių. Visi šie personažai patiria daugybę nuotykių. Ir visi jie kalba – taip, visi gyvūnai kalba žmonių kalba, jiems nesvetimos visos žmogiškosios savybės. Vieni labai supratingi, geraširdžiai, kiti pritingintys, klastingi. Jų pokalbiai gyvi, trykštantys humoru. Pasakojimas kupinas žavesio ir paslapties, žodžių žaismo, spalvų, garsų. Jie byloja apie amžiną pasakų grožį. Jaunuosius skaitytojus džiugins gyvulių gudrybės, šelmiškas mergaičių elgesys. Ir, žinoma, ne tik linksmins, bet ir mokys išminties, skatins mąstyti.

Iš prancūzų kalbos vertė Ramutė Ramunienė

Taip pat sakaitykite "Katinėlio Murklio pasakos. Pirmoji knyga"

Parašykite atsiliepimą apie "Katinėlio Murklio pasakos. Antroji knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Katinėlio Murklio pasakos. Antroji knyga, kurį parašė Marcel Ayme. Siūlome ne tik išsamų Katinėlio Murklio pasakos. Antroji knyga aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Marcel Ayme. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Katinėlio Murklio pasakos. Antroji knyga. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Katinėlio Murklio pasakos. Antroji knyga dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Katinėlio Murklio pasakos. Antroji knyga" perkama kartu