0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Katinėlis ir gaidelis Kalėdų ieškojo

Kaina internetu: 5,19 €
Kaina knygyne: 6,29 €*
Sutaupote: 1.10 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Katinėlis ir gaidelis Kalėdų ieškojo


2021-06-30 5.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Katinėlis ir gaidelis Kalėdų ieškojo" aprašymas

Tai poeto, dramaturgo ir literatūros kritiko linksma kalėdinė istorija vaikams skaityti ir vaidinti.Parašykite atsiliepimą apie "Katinėlis ir gaidelis Kalėdų ieškojo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygutės apie Kalėdas

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Katinėlis ir gaidelis Kalėdų ieškojo, kurį parašė Liudvikas Jakimavičius. Siūlome ne tik išsamų Katinėlis ir gaidelis Kalėdų ieškojo aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Liudvikas Jakimavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Katinėlis ir gaidelis Kalėdų ieškojo. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Katinėlis ir gaidelis Kalėdų ieškojo dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Katinėlis ir gaidelis Kalėdų ieškojo" perkama kartu