⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Katinėlis Juodis. Nedorėlis lietutis

Kaina: 7,29 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 7.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Katinėlis Juodis. Nedorėlis lietutis" aprašymas

Ak, tas nedorėlis lietutis! Tai jis kaltas, kad pasivažinėjimas riedučiais nuėjo niekais, o katinėlis Juodis šlapias – nors gręžk. Nuobodu tūnoti namie. Nerasdamas sau vietos Juodis painiojasi visiems po kojomis. Atrodytų, diena jau sugadinta, tačiau... Juodi, pažvelk pro langą: regis, lietus jau aprimo!?

Knyga "Katinėlis Juodis. Nedorėlis lietutis" priklauso serijai „Aš skaitau!“ , kuri mažiesiems padės mokytis skaityti paprastai ir smagiai.
Iš anglų kalbos vertė Viktorija Uzėlaitė


  • Autorius: Rob Scotton
  • Serija: Aš skaitau!
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094411977

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Katinėlis Juodis. Nedorėlis lietutis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Katinėlis Juodis. Nedorėlis lietutis", kurį pristato Rob Scotton. Siūlome ne tik išsamų "Katinėlis Juodis. Nedorėlis lietutis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Rob Scotton. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Katinėlis Juodis. Nedorėlis lietutis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Katinėlis Juodis. Nedorėlis lietutis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Katinėlis Juodis. Nedorėlis lietutis" perkama kartu