-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Katino Teodoro lietuvių kalbos taisyklių rinkinukas pradinukams

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 4,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-01-28 MILDA

Labai naudinga knyga.


2022-07-31 4.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Katino Teodoro lietuvių kalbos taisyklių rinkinukas pradinukams" aprašymas

Knygelėje "Katino Teodoro lietuvių kalbos taisyklių rinkinukas pradinukams" pateikiamos visos pradinėse klasėse reikalingos lietuvių kalbos taisyklės su pavyzdžiais.

Ši metodinė priemonė pravers mokiniams, tėveliams ir mokytojams, nes visa reikalinga informacija yra vienoje vietoje, o prireikus greitai ir lengvai galima rasti tai, ko reikia.Kiti taip pat domėjosi


2022-01-28

Labai naudinga knyga.

Parašykite atsiliepimą apie "Katino Teodoro lietuvių kalbos taisyklių rinkinukas pradinukams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinės, informacinės knygos 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Katino Teodoro lietuvių kalbos taisyklių rinkinukas pradinukams", kurį pristato Sud. Odeta Romanova. Siūlome ne tik išsamų "Katino Teodoro lietuvių kalbos taisyklių rinkinukas pradinukams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sud. Odeta Romanova. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Katino Teodoro lietuvių kalbos taisyklių rinkinukas pradinukams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Katino Teodoro lietuvių kalbos taisyklių rinkinukas pradinukams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Katino Teodoro lietuvių kalbos taisyklių rinkinukas pradinukams" perkama kartu