0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Katino Teodoro mokyklėlė. Linijos ir ornamentai

Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Katino Teodoro mokyklėlė. Linijos ir ornamentai" aprašymas

Rankos lavinimo knygelė - linijos ir ornamentai.


Nuotaikingas katinas Teodoras padės mažiesiems lavinti smulkiąją motoriką, koordinaciją, dėmesį, regimąjį suvokimą, rankos judesius, formuoti rašymo įgūdžius.

Dirbdami su šia knygute vaikai greitai išmoks rašyti įvairių tipų linijas, raštus, ornamentus.

Pavyzdžiai ir rodyklės, nurodančios kryptį ir elementų rašymo seką, padės vaikams tinkamai atlikti užduotis.


Ši knygelė bus naudinga tėvams, darželio auklėtojoms, specialiesiems pedagogams, pagalbos mokinius specialistams.Parašykite atsiliepimą apie "Katino Teodoro mokyklėlė. Linijos ir ornamentai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokomojo ir ugdomojo pobūdžio knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Katino Teodoro mokyklėlė. Linijos ir ornamentai", kurį parašė Sud. Oksana Vasiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Katino Teodoro mokyklėlė. Linijos ir ornamentai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sud. Oksana Vasiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Katino Teodoro mokyklėlė. Linijos ir ornamentai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Katino Teodoro mokyklėlė. Linijos ir ornamentai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Katino Teodoro mokyklėlė. Linijos ir ornamentai" perkama kartu