0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Katino Teodoro mokyklėlė. Nuo raidės prie žodžio

Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Katino Teodoro mokyklėlė. Nuo raidės prie žodžio" aprašymas

Nuotaikingas katinas Teodoras pritrauks mažųjų dėmesį ir paskatins išmokti skaityti.

Ši knygelė "Katino Teodoro mokyklėlė. Nuo raidės prie žodžio" skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio, jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams. Ji pagelbės rengiantis skaityti ir rašyti.

Atlikdami užduotis vaikai susipažins su raidėmis, išmoks žodžius dalinti į dalis – skiemenis, suskaičiuoti juos žodyje. Jie atras, kad jungiant ir keičiant raides galima sudaryti ar pakeisti žodį, jį perskaityti, rašyti.

Knygelė "Katino Teodoro mokyklėlė. Nuo raidės prie žodžio" rekomenduojama ikimokyklinio, priešmokyklinio, specialiojo ugdymo pedagogams, pradinių klasių mokytojams ir tėvams.


  • Autorius:
  • Serija: Katino Teodoro mokyklėlė
  • Leidėjas: Lucilijus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 36
  • Formatas: 18x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955323730

Parašykite atsiliepimą apie "Katino Teodoro mokyklėlė. Nuo raidės prie žodžio"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Katino Teodoro mokyklėlė. Nuo raidės prie žodžio", kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų "Katino Teodoro mokyklėlė. Nuo raidės prie žodžio" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Katino Teodoro mokyklėlė. Nuo raidės prie žodžio". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Katino Teodoro mokyklėlė. Nuo raidės prie žodžio" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Katino Teodoro mokyklėlė. Nuo raidės prie žodžio" perkama kartu