0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Katino Teodoro mokyklėlė. Rašymo elementai

Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Katino Teodoro mokyklėlė. Rašymo elementai" aprašymas

Nuotaikinas katinas Teodoras pritrauks mažųjų dėmesį ir paskatins išmokti gražiai rašyti.

Ši knygutė padės mažiesiems lavinti smulkiąją motoriką, koordinaciją, dėmesį, regimąjį suvokimą, rankos judesius, for­muo­ti rašymo įgūdžius.

Dirbdami su šia knygute tik 15 minučių per dieną vaikai greitai išmoks rašyti įvairių tipų linijas, raštus, ornamentus.

Pavyzdžiai padės vaikams tinkamai atlikti užduotis.Parašykite atsiliepimą apie "Katino Teodoro mokyklėlė. Rašymo elementai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Katino Teodoro mokyklėlė. Rašymo elementai", kurį parašė Sud. Monika Gaidamavičienė. Siūlome ne tik išsamų "Katino Teodoro mokyklėlė. Rašymo elementai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sud. Monika Gaidamavičienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Katino Teodoro mokyklėlė. Rašymo elementai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Katino Teodoro mokyklėlė. Rašymo elementai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Katino Teodoro mokyklėlė. Rašymo elementai" perkama kartu