0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Katino Teodoro mokyklėlė. Skaičiai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 2,49 €
Kaina knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.50 € (17%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-02 Martyna


2022-01-31 2.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Katino Teodoro mokyklėlė. Skaičiai" aprašymas

Rankos lavinimo knygelė - skaičių rašymas.


Šiame serijos „Katino Teodoro mokyklėlė“ pratybų sąsiuvinyje norime atkreipti dėmesį į taisyklingą skaičių rašymą. Šį įgūdį reikia formuoti nuo pirmųjų rašymo pratimų. Jei vaikas iš karto išmoks rašyti skaičius taisyklingai, mokykloje neteks mokytis iš naujo.

Pratybų sąsiuvinyje pateikiamos užduotys su elementariais aritmetiniais veiksmais. Teisingai atlikti aritmetinius veiksmus vaikams padės paveikslėliai (piešiniai).


Leidinys bus naudingas ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo auklėtiniams ir lavinamųjų klasių mokiniams.

Dar daugiau naudingų leidinių vaikams rasite knygų serijoje: Katino Teodoro mokyklėlė.2021-09-02

Parašykite atsiliepimą apie "Katino Teodoro mokyklėlė. Skaičiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lavinamosios užduočių knygos 3-5 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Katino Teodoro mokyklėlė. Skaičiai", kurį pristato Oksana Vasiliauskienė. Siūlome ne tik išsamų "Katino Teodoro mokyklėlė. Skaičiai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Oksana Vasiliauskienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Katino Teodoro mokyklėlė. Skaičiai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Katino Teodoro mokyklėlė. Skaičiai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Katino Teodoro mokyklėlė. Skaičiai" perkama kartu