Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kauno istorija, 1 tomas. Kauno istorija nuo seniausių laikų iki 1655 m.

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 5.79 SoldOut

Knygos „Kauno istorija, 1 tomas. Kauno istorija nuo seniausių laikų iki 1655 m.“ aprašymas

Kaunas, kaip bet kuris kitas istorijos subjektas ar istorikų tyrimų objektas, laikui bėgant keitėsi, įgydavo visokių pavidalų. Kauno istorija dėl įvairių priežasčių susiskaido į laiko tarpsnius, kurie vienas nuo kito skiriasi ir svarbiausiomis miesto savybėmis, ir miesto gyvenimo intensyvumu bei kryptingumu, ir trukme. Todėl Kauno istoriją ir tenka skirstyti į tam tikrus laikotarpius, vienas nuo kito besiskiriančius svarbiais požymiais ir tuo pačiu metu kiekvieną iš jų pasižymintį sąlyginiu vidiniu vientisumu.
Pirmame Kauno istorijos tome autorius pateikia ne tik miesto priešistorės apžvalgą, bet ir miesto istoriją iki 1655 metų: kaip buvo apgyvendintos upių santakos apylinkės, koks buvo Nemuno vandens kelias ir kokia pirmoji gyvenvietė, kada pirmą kartą paminėtas Kaunas ir atsirado jo, kaip miesto, užuomazgos. Taip pat aprašoma miesto teisė ir 1408 metų Vytauto privilegija, miestiečių kaip bendruomenės kūrimasis, įsitvirtinimas ir savivalda, mokesčiai ir prievolės, prekyba, amatai, turgūs ir karčemos ir t. t. Nemažai dėmesio skiriama Kauno piliai, miesto pavietui, seniūnams, pirmosioms bažnyčioms ir vienuolijoms. Taigi piešiama itin vaizdinga ir įvairialypė Kauno panorama.


  • Autorius: Zigmantas Kiaupa
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 400
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955342502

Parašykite atsiliepimą apie „Kauno istorija, 1 tomas. Kauno istorija nuo seniausių laikų iki 1655 m.“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kauno istorija

Zigmantas Kiaupa pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Kauno istorija, 1 tomas. Kauno istorija nuo seniausių laikų iki 1655 m.“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Kauno istorija, 1 tomas. Kauno istorija nuo seniausių laikų iki 1655 m.“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Kauno istorija, 1 tomas. Kauno istorija nuo seniausių laikų iki 1655 m.“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Kauno istorija, 1 tomas. Kauno istorija nuo seniausių laikų iki 1655 m.“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Zigmantas Kiaupa tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Kauno istorija, 1 tomas. Kauno istorija nuo seniausių laikų iki 1655 m.“ perkama kartu