0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kauno senamiestis. Mažasis keliautojo žinynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kauno senamiestis. Mažasis keliautojo žinynas


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 6.08 SoldOut
Knygos "Kauno senamiestis. Mažasis keliautojo žinynas" aprašymas
Knyga kviečia geriau pažinti daug įdomybių turintį, bet daug kam dar vis neatrastą miestą.

Kelionių vadovas skiriamas visiems, norintiems nuosekliai susipažinti su Kauno senamiesčiu. Jo įvade aprašomi bendriausi Kauno praeities bruožai, o pagrindinėje dalyje pristatoma 50 svarbiausių lankytinų Senamiesčio vietų – istorijos ir kultūros paminklų. Tai kovų su kryžiuočiais laikus menanti Kauno pilis, Šv. Jurgio Kankinio bažnyčia ir pranciškonų vienuolynas, Vytautą Didįjį mačiusi bažnyčia, miesto rotušė, senasis uostas, Perkūno namas, Istorinė Prezidentūra, Motiejų Valančių, Maironį, Juozą Tumą-Vaižgantą menančios vietos.

Laikantis „gyvosios istorijos“ principo, aprašant lankytinus paminklus, supažindinama su svarbiausiais miesto praeities etapais, nuo pačių seniausių iki naujausių laikų. Visi pristatomi objektai pažymėti priešlapiuose esančiuose žemėlapiuose (M 1:5300). Leidinį iliustruoja 174 nuotraukos, piešiniai, žemėlapių fragmentai. Tai puikus gidas savaitgalio pasivaikščiojimui po Kauną.


Parašykite atsiliepimą apie "Kauno senamiestis. Mažasis keliautojo žinynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kauno senamiestis. Mažasis keliautojo žinynas, kurią skaitytojams dovanoja Vytenis Almonaitis, Junona Almonaitienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vytenis Almonaitis, Junona Almonaitienė su knyga Kauno senamiestis. Mažasis keliautojo žinynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kauno senamiestis. Mažasis keliautojo žinynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytenis Almonaitis, Junona Almonaitienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kauno senamiestis. Mažasis keliautojo žinynas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kauno senamiestis. Mažasis keliautojo žinynas" perkama kartu