0

Pirkėjų atsiliepimai

Kava ir cigaretės

Kaina: 12,39 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 12.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kava ir cigaretės" aprašymas

[...] po visų šitų metų supratau, kad klausimas, ar žmogus geras, ar blogas, yra visiškai beprasmis. Žmogus gali būti visoks, jis gali sukurti „Figaro vedybas“, ištapyti Siksto koplyčią ar išrasti peniciliną. Arba jis gali sukelti karą, prievartauti ir žudyti. Ir tai vis tas pats žmogus: spindintis, netekęs vilties, palaužtas žmogus.

„Kava ir cigaretės“ – pati asmeniškiausia ir, ko gero, subtiliausia F. von Schiracho knyga. Vos 48 skyriai, o juose telpa visas gyvenimo kaleidoskopas. Prisimindamas ryškiausius savo gyvenimo epizodus, sutiktus žmones, neeilines bylas ir pažerdamas neįtikėtinų paradoksų, rašytojas kelia klausimą: ką reiškia būti žmogumi? Atvirai pasakoja apie vaikystę ir jaunystę, apie tokius kūrėjus kaip Imrė Kertészas, Larsas Gustafssonas, Michaelis Hanekė, taip pat – apie senelį reichsgauleiterį Baldurą von Schirachą, nuteistą dėl nusikaltimų žmoniškumui. Gilindamasis į nusikaltimo ir kaltės, žmogaus prigimties, orumo klausimus, autorius verčia susimąstyti apie istorijos procesus ir teisingumą, kartais žiaurų, kartais trapų, o kartais tokį priklausomą nuo likimo užgaidų. Jis neteisia ir nepateikia atsakymų – palieka skaitytojui pačiam pasidaryti išvadas.

Yra rašytojų, kuriems reikia romano perteikti idėjai, o F. von Schirachui užtenka vienos istorijos, kartais net vieno puslapio. Jo poetiška, lakoniška ir kartu tiek daug talpinanti proza užburia ir nepaleidžia, ilgam panardindama į apmąstymus, – ne veltui ši knyga lyginama su Stefano Zweigo „Vakarykščiu pasauliu“.

Ferdinand von Schirach (Ferdinandas fon Širachas, g. 1964) – garsus vokiečių teisininkas ir dešimties knygų autorius. Po pirmojo apsakymų rinkinio (Verbrechen, 2009) kiekviena jo knyga sulaukia didžiulio atgarsio ne tik Vokietijoje, bet ir visame pasaulyje. Jo knygos išverstos į 35 kalbas, jis – vienas skaitomiausių, sėkmingiausių šių laikų vokiečių rašytojų.


  • Pavadinimas originalo kalba: Kaffee und Zigaretten
  • Autorius: Ferdinand von Schirach
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 159
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094666445
  • Vertėjas: Žaneta Papšienė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kava ir cigaretės"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kava ir cigaretės", Ferdinand von Schirach. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Ferdinand von Schirach su knyga "Kava ir cigaretės" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kava ir cigaretės" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Ferdinand von Schirach. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kava ir cigaretės" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kava ir cigaretės" perkama kartu