0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kazimieras Gaivenis. Rinktiniai raštai

  • Nemokamas knygos pristatymas
20,52 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kazimieras Gaivenis. Rinktiniai raštai


2021-06-30 20.52 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kazimieras Gaivenis. Rinktiniai raštai" aprašymas

Žymaus Lietuvos kalbininko, lietuvių terminologijos kūrėjo Kazimiero Gaivenio (1934-2003) rinktiniuose raštuose sudėta apie 360 įvairiuose leidiniuose 1962-2001 m. publikuotų straipsnių, recenzijų, apžvalgų, komentarų ir pastabų, daugiausia skirtų lietuvių terminologijai.
Skelbiami straipsniai aktualūs šiandienos lietuvių terminologijos teorijai bei praktikai ir atspindi XX a. antros pusės lietuvių terminijos ir mokslo kalbos raidą.Parašykite atsiliepimą apie "Kazimieras Gaivenis. Rinktiniai raštai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kazimieras Gaivenis. Rinktiniai raštai, kurią skaitytojams dovanoja Kazimieras Gaivenis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kazimieras Gaivenis su knyga Kazimieras Gaivenis. Rinktiniai raštai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kazimieras Gaivenis. Rinktiniai raštai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kazimieras Gaivenis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kazimieras Gaivenis. Rinktiniai raštai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kazimieras Gaivenis. Rinktiniai raštai" perkama kartu