0

Kazimieras Motieka – advokatas ir Lietuvos byloje

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2021-01-14 Jonas

Rodos, kad tai bene pirmasis bandymas detaliau aprašyti paskutinius Sovietų Sąjungos laikus bei Lietuvos išgyventą virsmą, kada buvo vėl iškovota Laisvė. Pagyros K. Motiekai už pasiryžimą pasidalinti savo patirtimi ir idėjos sumanytojams. Turėtų būti įtraukta į moskleivių skaitomos literatūros sąrašą.

Informacija

Kazimieras Motieka – advokatas ir Lietuvos byloje

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9785415025879

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kazimieras Motieka – advokatas ir Lietuvos byloje" aprašymas

Kovo 11-osios akto signatarą advokatą Kazimierą Motieką ne vienas prisimena iš pakilių Sąjūdžio, Atgimimo laikų, kai drąsiomis kalbomis bei principinga pozicija dėl Nepriklausomybės siekio įkvėpdavo kitus. Už kiekvieno istorinio žingsnio kelyje į laisvą Lietuvą galima atrasti ir Kazimiero Motiekos darbų. Santūrus, tylus, inteligentiškas ir padaręs labai daug, jis niekad neakcentavo savo nuopelnų, pasitraukęs iš politikos nerašė ir neskelbė dienoraščių, prisiminimų, neleido knygų, nemėgo viešinti ir asmeninio gyvenimo.

Žurnalistės Jūratės Mičiulienės knyga „Kazimieras Motieka – advokatas ir Lietuvos byloje“ – bandymas apžvelgti jo politinę biografiją. Tai pirmoji knyga apie Kovo 11-osios akto signatarą Kazimierą Motieką, jo politinių pažiūrų, nuostatų, moralinių principų, jau istorija tapusių poelgių ir darbų apžvalga. Knyga atskleidžia daug įdomių advokato veiklos detalių: kaip dar 1989-aisiais atsisakęs partinio bilieto bei apie tai viešai prabilę spaudoje, paskatino taip pat elgtis daugelį, ko jis drįso pareikalauti Liaudies deputatų suvažiavime Maskvoje, ką 1990-ųjų kovo 11-osios vakarą lėmė jo skambutis Stasiui Lozoraičiui arba 1991-ųjų sausio 13-ąją pasiųsta telegrama į JAV Kaziui Bobeliui.

Remdamasi archyviniais dokumentais, Atgimimo laikų bei Nepriklausomybės pradžios laikraščiais, apie tą laikmetį išleistomis knygomis, bendražygių ir draugų, paties signataro prisiminimais, autorė pasakoja apie advokato pastangas sprendžiant Lietuvos bylą – siekį 1940-ųjų okupaciją ir prievartinį šalies įjungimą į Sovietų Sąjungos sudėtį pripažinti neteisėtais. Tai advokato gyvenime buvo pati svarbiausia byla. Praėjus daugeliui metų po jos signataras pasakė: „Po Kovo 11-osios kiekviena diena yra kaip Kovo 11-oji“. Apie šią stebuklui prilygstančią bylą ir jos užkulisius pasakoja gausiai istorinėmis nuotraukomis iliustruota knyga „Kazimieras Motieka – advokatas ir Lietuvos byloje“.

2021-01-14

Rodos, kad tai bene pirmasis bandymas detaliau aprašyti paskutinius Sovietų Sąjungos laikus bei Lietuvos išgyventą virsmą, kada buvo vėl iškovota Laisvė. Pagyros K. Motiekai už pasiryžimą pasidalinti savo patirtimi ir idėjos sumanytojams. Turėtų būti įtraukta į moskleivių skaitomos literatūros sąrašą.

Parašykite atsiliepimą apie "Kazimieras Motieka – advokatas ir Lietuvos byloje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie asmenybes

Jūratė Mičiulienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kazimieras Motieka – advokatas ir Lietuvos byloje, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kazimieras Motieka – advokatas ir Lietuvos byloje aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kazimieras Motieka – advokatas ir Lietuvos byloje už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kazimieras Motieka – advokatas ir Lietuvos byloje? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jūratė Mičiulienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kazimieras Motieka – advokatas ir Lietuvos byloje" perkama kartu