0
Keisčiausia paslaptis
4.99 InStock

Keisčiausia paslaptis

  • Nuolaida knygai -51%
Internetu: 4,99 €
Knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Keisčiausia paslaptis

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 111
  • ISBN ar kodas: 9786098112627

4.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas


Pradžios žodis

Neseniai aš įrašiau paskaitą, kurios pavadinimas yra „Keisčiausia pasaulio paslaptis". Be jokios reklamos ir be jokio ypatingo pristatymo šio įrašo buvo parduota daugiau negu bet kokių kitų įrašytų paskaitų. Ją išgirdo milijonai viso laisvojo pasaulio žmonių ir šias mintis jie labai aukštai įvertino. Milijonai parduotų įrašų! Ir milijonai pokyčių žmonių gyvenime!

Bet aš nepasakiau nieko nauja, tik pakartojau seniai atskleistas tiesas. Žmonės jas pamiršo, jie tarsi pametė instrumentą, kuris padeda statyti laimingo gyvenimo rūmą. Jie - lyg jūreiviai, likę jūroje be kompaso. Ir štai aš jiems tą instrumentą, tą kompasą vėl įteikiau. O svarbiausia - atskleidžiau štai ką: JEIGU ŠIANDIENĄ JŪSŲ GYVENIMAS NĖRA TOKS, KOKIO NORITE, TAI NEREIŠKIA, KAD TAIP BUS VISADA.

Tik nuo jūsų priklauso, kokia bus jūsų ateitis. Aš netvirtinu, kad laimingą gyvenimą susikurti labai lengva. Ne! Tačiau nėra jokių išorinių kliūčių, kurios galėtų jums sutrukdyti. Kliūtys tik vidinės. Įveikite jas ir jūsų gyvenimas taps kitoks.

Kaip tą padaryti, aš kalbu savo įraše, o dabar jūs jį turite ir knygos pavidalu.

Labai viliuosi, kad ji jums padės siekti pokyčių taip, kaip nepadėjo niekas iki šiol.


Ši knyga yra apie troškimų įgyvendinimo meną. Joje atskleidžiamas mechanizmas, naudojamas regimajam pasauliui kurti. Knyga maža, bet ne mažareikšmė. Joje slypi lobis - aiškus, tiesus kelias į svajonių pasaulį. Jei būtų įmanoma abejojantį žmogų įtikinti protingais argumentais ar detaliais pavyzdžiais, ši knyga būtų daug didesnė. Tačiau jei žmogus abejoja, argumentai mažai te-padeda, nes tas, kurio nuomonė netvirta, verčiau pasakys, kad autorius buvo nesąžiningas ar tiesiog siekė suklaidinti skaitytoją, todėl jo argumentai, nors ir atrodo tvirti, iš ti-krųjų nieko nereiškia. Dėl šios priežasties aš sąmoningai praleidau visus argumentus ir įrodymus. Paprasčiausiai kviečiu skaitytoją priimti šią informaciją atviru protu ir atvira širdimi. Asmeninė sėkmė bus kur kas geresnis įrodymas negu visos knygos, kurios galėtų būti parašytos šia tema.


Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu