0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Keisčiausia paslaptis

  • Nuolaida knygai -61%
Kaina internetu: 3,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (61%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Keisčiausia paslaptis


2021-05-31 3.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Keisčiausia paslaptis" aprašymas

Apie troškimų įgyvendinimo meną!

„Keisčiausia paslaptis“ – didžiausia populiarumą pelniusi Earto Naitingeilo knyga. Šios knygos tiražas – daugiau kaip milijonas egzempliorių, knyga paskatino daugybę žmonių susimąstyti ar jie gyvena tokį gyvenimą, kokio iš tikrųjų norėtų.

Eartas Naitingeilas nebuvo vien sėkmės teoretikas – viską, apie ką kalba, jis patyrė pats. Užaugęs sunkiais Didžiosios depresijos metais, jis pasakojo: „Paauglystėje aš nežinojau, ką reikškia mėgautis sėkme, bet žinojau, kad yra skurdas.“

PRADŽIOS ŽODIS

Neseniai aš įrašiau paskaitą, kurios pavadinimas yra „Keisčiausia pasaulio paslaptis". Be jokios reklamos ir be jokio ypatingo pristatymo šio įrašo buvo parduota daugiau negu bet kokių kitų įrašytų paskaitų. Ją išgirdo milijonai viso laisvojo pasaulio žmonių ir šias mintis jie labai aukštai įvertino. Milijonai parduotų įrašų! Ir milijonai pokyčių žmonių gyvenime!

Bet aš nepasakiau nieko nauja, tik pakartojau seniai atskleistas tiesas. Žmonės jas pamiršo, jie tarsi pametė instrumentą, kuris padeda statyti laimingo gyvenimo rūmą. Jie - lyg jūreiviai, likę jūroje be kompaso. Ir štai aš jiems tą instrumentą, tą kompasą vėl įteikiau. O svarbiausia - atskleidžiau štai ką: JEIGU ŠIANDIENĄ JŪSŲ GYVENIMAS NĖRA TOKS, KOKIO NORITE, TAI NEREIŠKIA, KAD TAIP BUS VISADA.

Tik nuo jūsų priklauso, kokia bus jūsų ateitis. Aš netvirtinu, kad laimingą gyvenimą susikurti labai lengva. Ne! Tačiau nėra jokių išorinių kliūčių, kurios galėtų jums sutrukdyti. Kliūtys tik vidinės. Įveikite jas ir jūsų gyvenimas taps kitoks.
Kaip tą padaryti, aš kalbu savo įraše, o dabar jūs jį turite ir knygos pavidalu.
Labai viliuosi, kad ji jums padės siekti pokyčių taip, kaip nepadėjo niekas iki šiol.

Ši knyga yra apie troškimų įgyvendinimo meną. Joje atskleidžiamas mechanizmas, naudojamas regimajam pasauliui kurti. Knyga maža, bet ne mažareikšmė. Joje slypi lobis - aiškus, tiesus kelias į svajonių pasaulį. Jei būtų įmanoma abejojantį žmogų įtikinti protingais argumentais ar detaliais pavyzdžiais, ši knyga būtų daug didesnė. Tačiau jei žmogus abejoja, argumentai mažai tepadeda, nes tas, kurio nuomonė netvirta, verčiau pasakys, kad autorius buvo nesąžiningas ar tiesiog siekė suklaidinti skaitytoją, todėl jo argumentai, nors ir atrodo tvirti, iš tikrųjų nieko nereiškia. Dėl šios priežasties aš sąmoningai praleidau visus argumentus ir įrodymus. Paprasčiausiai kviečiu skaitytoją priimti šią informaciją atviru protu ir atvira širdimi. Asmeninė sėkmė bus kur kas geresnis įrodymas negu visos knygos, kurios galėtų būti parašytos šia tema.

Iš anglų kalbos vertė Aidas Jurašas


  • Autorius: Earl Nightingale
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 111
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098112627

Parašykite atsiliepimą apie "Keisčiausia paslaptis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Earl Nightingale parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Keisčiausia paslaptis, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Keisčiausia paslaptis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Keisčiausia paslaptis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Keisčiausia paslaptis? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Earl Nightingale tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Keisčiausia paslaptis" perkama kartu