0

Keista visko tvarka. Gyvenimas, jausmai ir kultūrų kūrimas

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 12,39 €
Kaina knygyne: 17,49 €*
Sutaupote: 5.10 € (30%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Keista visko tvarka. Gyvenimas, jausmai ir kultūrų kūrimas

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094443428

2021-03-31 12.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Keista visko tvarka. Gyvenimas, jausmai ir kultūrų kūrimas" aprašymas

Profesoriaus Antonio Damasio mokslo populiarinimo knyga „Keista visko tvarka: gyvenimas, jausmai ir kultūrų kūrimas“ suteikia nepaprastai gerą progą iš naujo pagalvoti apie pasaulio struktūrą, visa ko kilmę ir raidą. Autorius į žmogaus evoliuciją žvelgia visiškai nauju kampu.

Antonio Damasio leidinyje analizuoja jausmų, vedančių mus per evoliuciją, vaidmenį ir įtaką civilizacijoms bei kultūrai. Autorius pateikia stulbinančią alternatyvą tradicinei evoliucijos teorijai.

Į kultūros ir proto raidą mokslininkas žvelgia per homeostazės, tai yra organizmo savybės į savireguliaciją ir procesų balansavimą vardan išlikimo, prizmę. Jis teigia, kad homeostazė, jausmais pasireiškianti sudėtinguose organizmuose, tokiuose kaip žmogus, yra reakcijų, pradėjusių kultūras, katalizatorius.

Autorius įsitikinęs, kad jausmams, neuromokslo ir dirbtinio intelekto pasaulyje, skiriama gerokai per mažai dėmesio, nes jie istorijoje nuveikė gerokai daugiau nei manoma. Be jausmų žmogus, vedinas vien tik intelekto, nebūtų ieškojęs būdų susikalbėti, sušilti ar pastatyti milžinišką civilizaciją. Antonio Damasio mokslo populiarinimo žanro knygoje „Keista visko tvarka: gyvenimas, jausmai ir kultūrų kūrimas“ dėsto, kad jausmai yra intelekto varomoji jėga, tai yra būtent jie skatina veikti, bandyti ir ieškoti sprendimų. Iš to susikuria meno šakos, mokslas ir santykiai.

Antonio Damasio knygoje „Keista visko tvarka: gyvenimas, jausmai ir kultūrų kūrimas“ paliečia ir dirbtinio intelekto klausimus. Jis netiki, kad DI gebės prilygti žmogui, nes mūsų pasiekimai yra susiję su jausmais, kurių sukurtas protas niekada neturės.

Antonio Damasio (g. 1944) – portugalų ir amerikiečių kilmės neuromokslininkas, taip pat psichologijos, filosofijos ir neurologijos profesorius Pietų Kalifornijos universitete. Anksčiau jis dvidešimt metų vadovavo Ajovos universiteto neurologijos katedrai. Pagrindinė Antonio Damasio domėjimosi sritis yra neurobiologija, ypač nervų sistemos, kuriomis grindžiamos emocijos, sprendimų priėmimas, atmintis, kalba ir sąmonė. Profesorius parašė keletą knygų ir nesuskaičiuojamą galybę mokslinių straipsnių.

Iš anglų kalbos vertė Vita Mikelionienė.

Jei trumpas aprašymas pasirodė įdomus, raginame sužinoti daugiau ir knygą įsigyti internetu. Domitės kitais dalykais? Online knygyne rasite kūrinių ir su įtraukiančiais siužetais, ir fantastiniais veikėjais, ir tobulėjimo patarimais, bet to, jas įsigysite už gerą kainą, nes bendradarbiaujame su leidyklomis ir nuolat ruošiame akcijas bei išpardavimus. Kaip išsirinkti knygas ir pirkti jas pigiau? Pasidomėkite atsiliepimais bei apžvalgomis, perskaitykite aprašymus, autoriaus darbų santrauką, knygų ištraukas – ši informacija padės įvertinti turinį, o puslapių skaičius – apimtį.

Parašykite atsiliepimą apie "Keista visko tvarka. Gyvenimas, jausmai ir kultūrų kūrimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Antonio Damasio parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Keista visko tvarka. Gyvenimas, jausmai ir kultūrų kūrimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Keista visko tvarka. Gyvenimas, jausmai ir kultūrų kūrimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Keista visko tvarka. Gyvenimas, jausmai ir kultūrų kūrimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Keista visko tvarka. Gyvenimas, jausmai ir kultūrų kūrimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Antonio Damasio tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Keista visko tvarka. Gyvenimas, jausmai ir kultūrų kūrimas" perkama kartu