TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Keliai į jo šviesą. Dvasinė šventosios Hildegardos Bingenietės biografija (viršelio minimalus pažeidimas)

Kaina: 15,95 €
Kaina su kodu: 11,16 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 15.948 InStock
Į krepšelį

Knygos "Keliai į jo šviesą. Dvasinė šventosios Hildegardos Bingenietės biografija (viršelio minimalus pažeidimas)" aprašymas

Šv. Hildegarda Bingenietė (1098–1179) – viduramžių vienuolė benediktinė, universali mokslininkė, poetė, dramaturgė, kompozitorė, gydytoja, dailininkė, mistikė, 2012 m. paskelbta Katalikų Bažnyčios mokytoja.

Rašytojos, muzikės, Hildegardos palikimo tyrinėtojos Barbaros Stühlmeyer parašytoje biografijoje aprėpiami visi kertiniai Hildegardos gyvenimo įvykiai plačiame viduramžių kontekste.

Biografija „Keliai į jo šviesą. Dvasinė šventosios Hildegardos Bingenietės biografija“ sudomins akademinę visuomenę, kultūros tyrinėtojus ir platesnę auditoriją, besidominčią filosofiniais klausimais, natūralia medicina, muzika ir kitomis sritimis, kuriose darbavosi šv. Hildegarda, taip pat besidominčius Bažnyčios asmenybėmis.


  • Autorius: Barbara Stühlmeyer
  • Leidėjas: Magnificat leidiniai
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098197389
  • Vertėjas: Indrė Dalia Klimkaitė
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Keliai į jo šviesą. Dvasinė šventosios Hildegardos Bingenietės biografija (viršelio minimalus pažeidimas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie religiją, teologiją

Barbara Stühlmeyer pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Keliai į jo šviesą. Dvasinė šventosios Hildegardos Bingenietės biografija (viršelio minimalus pažeidimas)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Keliai į jo šviesą. Dvasinė šventosios Hildegardos Bingenietės biografija (viršelio minimalus pažeidimas)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Keliai į jo šviesą. Dvasinė šventosios Hildegardos Bingenietės biografija (viršelio minimalus pažeidimas)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Keliai į jo šviesą. Dvasinė šventosios Hildegardos Bingenietės biografija (viršelio minimalus pažeidimas)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Barbara Stühlmeyer tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Keliai į jo šviesą. Dvasinė šventosios Hildegardos Bingenietės biografija (viršelio minimalus pažeidimas)" perkama kartu