Kalėdinė patogupirkti MUGĖ - ieškantiems dovanų! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Keliai į Rusiją. Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai

Kaina: 12,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-12-31 12.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Keliai į Rusiją. Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai" aprašymas

"„Keliai į Rusiją“ – tai amerikiečių profesoriaus Roberto Huhno Joneso istoriniais dokumentais grįsta knyga apie Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizą – paramą Sovietų Sąjungai per Antrąjį pasaulinį karą. Autorius remiasi vertingais duomenimis iš JAV Valstybės departamento archyvų bei kitų vyriausybinių šaltinių, kur tik įmanoma, pateikia informacijos ir iš sovietų pusės.

JAV lendlizas SSRS yra nedaug tyrinėta Antrojo pasaulinio karo tema. Ji iki šiol labai politizuota, nes Rusijoje amerikiečių pagalbos mastai menkinami teigiant, kad jie tiekė tik „konservus“, o JAV – primiršti. Iš tiesų SSRS gavo produkcijos už 120 milijardų dolerių. Skaičiuojant dabartiniu kursu, ši suma išaugtų daug kartų. Į Sovietų Sąjungą keliavo viskas: tankai, karinis transportas ir moderniausi lėktuvai, ką jau kalbėti apie milžinišką paramą staklėmis, žaliavomis, amunicija ir maistu. Nors dabar Rusijoje teigiama, kad amerikiečių parama buvo „nereikšminga“, akivaizdu, kad be šios pagalbos SSRS nebūtų laimėjusi karo.

Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius

  • Autorius: Robert Huhn Jones
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955266426

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Keliai į Rusiją. Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Robert Huhn Jones pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Keliai į Rusiją. Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Keliai į Rusiją. Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Keliai į Rusiją. Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Keliai į Rusiją. Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robert Huhn Jones tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Keliai į Rusiją. Jungtinių Amerikos Valstijų lendlizas Sovietų Sąjungai" perkama kartu