-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: SEKMADIENIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelias, arba Dialogas apie ateitį

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-02-28 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kelias, arba Dialogas apie ateitį" aprašymas

Romano "Kelias, arba Dialogas apie ateitį" įvykiai tai savotiška realaus laiko kronika mūsų Europoje, pačioje XX amžiaus pabaigoje. Herojų - Polinos ir Aleksandro - kelias per Europą (nuo Madrido iki Baltijos jūros), jų romantiški susitikimai ir skaudūs išsiskyrimai, pokalbiai apie literatūros, meno kūrinius įtraukia ir skaitytoją į poezijos sūkurius, dainų ir muzikos garsų pasaulį, klajones po įvairias istorines epochas. Herojai priartėja prie „jiems pažadėtos žemės", vardu Lietuva. Įgyvendindami savo išsvajotą tikslą jie pradeda rašyti bendrą romaną. Kuo dažniau jiedu susitinka, tuo aiškiau supranta, kad jausmas, kuris gimsta širdyse, tai tikra, gili meilė. Bendras jų likimas ir bendras kelias. Gyvenimo tėkmė, verčianti laužyti nusistovėjusius kanonus ir pragmatiškumo apraiškas, ryžtis žengti pasirinktuoju keliu. Bandyti gyventi...

Daugiasluoksnis romano "Kelias, arba Dialogas apie ateitį" siužetas išryškina amžinųjų temų svarbiuosius aspektus - meilės ir šaltumo, blogio ir gėrio, mirties ir nemarumo. Taurių jausmų ir švelnumo kupinas pasakojimas skatina gyventi kartu su herojais ypatingoje jų būsenoje ir beveik regėti tai, kas vyksta, savo akimis.


  • Autorius: Vladimir Litvin
  • Leidėjas: Versus aureus
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955346746

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kelias, arba Dialogas apie ateitį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kelias, arba Dialogas apie ateitį", Vladimir Litvin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vladimir Litvin su knyga "Kelias, arba Dialogas apie ateitį" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kelias, arba Dialogas apie ateitį" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vladimir Litvin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kelias, arba Dialogas apie ateitį" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kelias, arba Dialogas apie ateitį" perkama kartu