⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelias atgal

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 11.49 SoldOut

Knygos "Kelias atgal" aprašymas

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

„Kelias atgal“ – rašytojo Ericho Marijos Remarko romanas, kuriame jis tęsia knygoje „Vakarų fronte nieko naujo“ pradėtas temas. „Kelias atgal“ laikomas vienu geriausių autoriaus kūrinių.

Po ketverių varginančių metų Didysis karas pagaliau baigėsi. Dabar Ernstas ir keli iš jo kuopos likusieji vyrai nežino, ko tikėtis, kai sugrįš. Miestas, iš kurio jie išvyko kaip veržlūs jaunuoliai, atrodo šaltesnis, jų namai mažesni, o priežastys, dėl kurių turėjo žūti jų bendražygiai, dar labiau nepaaiškinamos.

Ernstui ir jo draugams kelias atgal į taikų gyvenimą yra sudėtingesnis nei jie kada nors įsivaizdavo. Kenčiantis nuo maisto trūkumo, politinių neramumų ir sudaužytos širdies, pagrindinis veikėjas išgyvena krizę, kuri jį išmoko, dėl ko verta gyventi ir kad jis turi tai, ko niekas niekada negali atimti.

Pirmą kartą Ericho Marijos Remarko romanas „Kelias atgal“ buvo išspausdintas 1930-ais metais vokiečių laikraštyje, o dar po metų išleistas knygos pavidalu. Nors kūrinyje pasakojama apie kitus personažus, nei romane „Vakarų fronte nieko naujo“, tačiau daroma prielaida, kad rašoma apie tą pačią kompaniją, nes veikėjai primena ankstesnio romano herojus, o vienas kuopos narys užima ypatinga vietą abiejose knygose.

Svarbiausias romano „Kelias atgal“ bruožas – pagrindinių veikėjų pesimizmas dėl šiuolaikinės visuomenės, kuri, jų nuomone, yra morališkai žlugusi, nes sukėlė karą ir akivaizdžiai nenori keistis. Nacių valdymo laikotarpiu knyga buvo uždrausta.

Erichas Marija Remarkas (vok. Erich Maria Remarque, 1898-1970) – vokiečių rašytojas, laikomas vienu svarbiausių XX amžiaus autorių. Savo kūriniuose Remarkas negaili kritikos karui ir analizuoja jo sukeltas pasekmes. Tai, ką jis rašė, nepatiko nacistinės Vokietijos valdžiai ir Remarkas buvo priverstas palikti tėvynę. Po to kai iš jo buvo atimta pilietybė, autorius emigravo į JAV. Kiti jo romanai „Juodasis obeliskas“, „Kelias atgal“ ir „Trys draugai“.

Jei susidomėjote trumpu aprašymu, kviečiame šį ir kitus rašytojo romanus įsigyti internetu. Čia jūsų laukia daug išpardavimų ir akcijų, kurių metu įvairios knygos kainuoja pigiau. Taigi, pirkti online apsimoka. Be to, paruošėme santraukas su visa informacija: aprašymais, puslapių skaičiumi, ištraukomis. Santraukos, o taip pat skaitytojų atsiliepimai ir apžvalgos padės išsirinkti gerus ir įdomius skaitinius.


  • Pavadinimas originalo kalba: Der Weg zurück
  • Autorius: Erichas Marija Remarkas
  • Serija: Munken Premium
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978-9955-13-5
  • Vertėjas: Adomas Drukteinis
  • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kelias atgal"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kelias atgal", Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque) su knyga "Kelias atgal" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kelias atgal" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erichas Marija Remarkas (Erich Maria Remarque). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kelias atgal" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kelias atgal" perkama kartu