0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nauja knyga
 • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 22,99 €
Kaina knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (9%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-07-21

Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus


2021-08-31 22.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus" aprašymas

„Ar žinote, kas daugeliui žmonių trukdo gyventi tokį gyvenimą, apie kokį jie svajoja?
Pinigai – tik pinigai. Jie yra tam tikro požiūrio į gyvenimą simbolis, dvasinių nuostatų matavimo priemonė. Pinigai neatsiranda mūsų gyvenime atsitiktinai. Jie – viena energijos formų: kuo daugiau energijos skiriame tikrai svarbiems gyvenimo dalykams, tuo daugiau pinigų pas mus plaukia. Sėkmingi žmonės turi gebėjimą sukaupti daug pinigų. Vieni juos pasilieka, o kiti naudoja kitų žmonių labui. Bet jie visi sugeba priversti pinigus cirkuliuoti.
Nereikėtų pervertinti pinigų svarbos. Ar žinote, kada pinigai tampa per daug svarbūs? Kai jų visada trūksta. Turintys finansinių rūpesčių per daug suka galvą dėl pinigų. Norėdami tą pakeisti, turime nuodugniai išnagrinėti šią temą. Kai tą padarysime, pinigai taps atrama visoms gyvenimo sritims.“

Bodo Schäfer

Gerovė nenukrenta iš dangaus – nebent tikitės laimėti loterijoje.

Kiekvienas, turintis tinkamą požiūrį, teisingus įsitikinimus ir aiškią sistemą, gali pasiekti finansinę laisvę ir įgyvendinti savo svajones.

• Kaip atitrūkti nuo išankstinių nuostatų dėl pinigų ir turto?
• Kaip greitai atsikratyti skolų?
• Kaip tinkamai taupyti neprarandant gyvenimo džiaugsmo?
• Kaip žymiai padidinti savo pajamas?

Bodo Schäferis konkrečiai ir suprantamai atsako į šiuos klausimus. Taip pat sužinosite, kurios investicijos užtikrina saugumą ir kaip rasti asmeninį saviugdos trenerį.

Bodo Schäferis perduoda viešai neatskleistas žinias, dalijasi ypatingai veiksmingais metodais, kaip tvarkyti pinigus, kad jie duotų pelną, ir žingsnis po žingsnio parodo skaitytojui kelią į finansinę laisvę.

Ši knyga „Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus“ parodys jums, kaip per 7-erius metus sukaupti pirmąjį milijoną. Dėl visapusiško, holistinio požiūrio knyga puikiai tinka „finansų valdymo naujokams“. Joje aptariami psichologiniai požiūriai ir duodama praktinių patarimų.

Mokykis su knyga „Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus“:

• Kaip užsidirbti savo pirmąjį milijoną per 7-erius metus?
• Kaip greitai atsikratyti skolų ir kartu kaupti turtą?
• Kaip per stebėtinai trumpą laiką pradėti gyventi iš savo investicijų grąžos ir gauti tokį patį pelną kaip turtingieji?
• 11-ka stulbinamų metodų, padėsiančių tuoj pat padidinti savo pajamas.

Ar pinigai kelia jums rūpesčių? Ar galite savo pinigų padedami įgyvendinti visus norus?

Ši knyga parodys jums kelią į gerovę, saugumą ir finansinę laisvę.

Kiekvienas gali eiti šiuo keliu. Bodo Schäferis jums atskleis paties patikrintas turto kaupimo paslaptis ir pateiks stulbinamai paprastų, bet veiksmingų būdų, kaip elgtis su pinigais, kad jie neštų pelną.

Bodo Schäferis – žinomiausias finansų srities saviugdos treneris Europoje. Būdamas 26-erių, Bodo Schäferiui bankrutavo, bet po ketverių su puse metų jis buvo finansiškai laisvas.

„Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus“ – tai sėkmingiausia knyga apie pinigus, išversta į daugiau nei 35 kalbas, parduota daugiau kaip 10 mln. egzempliorių 50-tyje šalių. Vokietijoje ši knyga buvo leidyklos „Spiegel“ perkamiausių knygų sąraše ilgiau nei penkerius metus ir 110 savaičių užėmė pirmąją vietą perkamiausių knygų ekonomikos tema sąraše.

Bodo Schäferioֹ gerbėjai vis dar nori įsigyti šį naujausią 2019 m. jubiliejinį leidimą (praėjo 20 metų nuo pirmojo šios knygos išleidimo Vokietijoje) ir išlaikyti senąjį kaip kolekcinį daiktą. Tai matyti iš visų skaitytojų atsiliepimų socialinės žiniasklaidos, Bodo Schäferio ir kituose puslapiuose Vokietijoje.

Nuo pat pirmojo leidimo Vokietijoje, visoje knygoje įvyko šiokių tokių pokyčių. Iš esmės daugiausia 10 ir 11 skyriuose dėl investicijų, kurie buvo pakeisti ir pašalinti. Pirmajame leidinyje 11 skyriuje buvo kalbama apie tai, kaip ir kur investuoti. Dabar tai yra bendresni patarimai ir paaiškinamas skirtumas tarp investicijų ir spekuliacijos, įsipareigojimų ir investicijų bei išsamiai aptariamos trys investicijų rūšys. Taip pat paaiškinama, kuo skiriasi vidutinis investuotojas ir sėkmingas verslininkas. Buvo pakeistos ir knygos iliustracijos.

Bodo turi ištikimą gerbėjų ir Lietuvoje, nes jis buvo pranešėju dideliuose renginiuose, kurie vyko mūsų šalyje prieš gerą dešimtmetį. Esame įsitikinę, kad Bodo Schäferio knyga „Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus“ vėl sulauks didelės sėkmės.


 • Pavadinimas originalo kalba: DER WEG ZUR FINANZIELLEN FREIHEIT
 • Autorius: Bodo Schafer
 • Leidėjas: Laimės laikas
 • Išleidimo metai: 2021
 • Knygos puslapių skaičius: 276
 • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786099615615
 • Vertėjas: Asta Paulauskytė
 • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

2021-07-21

2021-07-08

Puiki knyga žmonėms, kurie pradeda savo kelionę finansinės nepriklausomybės link.

2021-06-16

2021-02-12

Parašykite atsiliepimą apie "Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Bodo Schafer parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Bodo Schafer tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kelias į finansinę laisvę. Pirmasis milijonas per 7 metus" perkama kartu