0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelias į mūsų Esybę. Oraktinis dvasingumas mūsų laikams

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 16,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-09 Rasa

Sveiki. Yra klaida knygos pavadinime ;)


2021-12-31 14.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kelias į mūsų Esybę. Oraktinis dvasingumas mūsų laikams" aprašymas

Praktinis šiuolaikinių vyrų ir moterų pabudimo kelias, integruojantis didžiųjų praeities dvasinių tradicijų, tokių kaip sufijų Širdies kelias, Gurdžijevo Ketvirtasis kelias, Krišnamurčio kelias be kelio ir dzeno betarpiškumas, esmę. Selimas Aiselis suprantamai paaiškina konkrečius metodus, kaip realizuoti aukščiausius ketinimus ir save pakylėti į aukštesnį lygmenį kasdieniame gyvenime, tokiu būdu tampant dovana mus supantiems žmonėms. Su aistra ir patraukliai parašyta ši Selimo Aiselio knyga „Kelias į mūsų Esybę. Oraktinis dvasingumas mūsų laikams“ yra išties įkvepiantis praktinis gidas, kalbantis mūsų esybei ir atskleidžiantis kelią link to, kas mumyse yra giliausia ir tikriausia.

„Jums reikia stipraus vidinio ketinimo, kad būtumėte aukščiausiame savo lygmenyje. Be šio ketinimo jo nepasieksite, nes jus nugalės automatiniai praeities judesiai. Jeigu turite stiprų ketinimą apie tai, kuo norite būti, ir nuolat jį kartojate, būtent toks jūs ir tapsite. Neįmanoma netapti.“


  • Autorius: Selim Aïssel
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 148
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094691010
  • Vertėjas: Ieva Virbalaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-06-09

Sveiki. Yra klaida knygos pavadinime ;)

Parašykite atsiliepimą apie "Kelias į mūsų Esybę. Oraktinis dvasingumas mūsų laikams"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

Selim Aïssel parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kelias į mūsų Esybę. Oraktinis dvasingumas mūsų laikams", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kelias į mūsų Esybę. Oraktinis dvasingumas mūsų laikams" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kelias į mūsų Esybę. Oraktinis dvasingumas mūsų laikams" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kelias į mūsų Esybę. Oraktinis dvasingumas mūsų laikams"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Selim Aïssel tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kelias į mūsų Esybę. Oraktinis dvasingumas mūsų laikams" perkama kartu