0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelias į save

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kelias į save


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 5.79 SoldOut
Knygos "Kelias į save" aprašymas

Dažnai renkamės sprendimus, kurių nenorėtume rinktis. Užmiršome apie vidines sie nas, kurias statėme siekdami įtikti visuomenei ir parodyti, kad esame normalūs k aip visi. Ir jau seniai pamiršome, kaip už tų sienų verkia mūsų širdis, kiekvien ą dieną laukianti, kada gi galės pasidžiaugti savo laisvu pasirinkimu.
Kada imsite rinktis gyvenimą, o ne pataikavimą? Kada pradėsite gyventi sau, o ne dėl naudos? Kviečiu jus į kasdienę dvasios kelionę vidinės laisvės ir tiesos li nk. Te šioje kelionėje į vidinių lobių karalystę jūsų vedlys bus širdis.


  • Autorius: Saulius Urbonas
  • Leidėjas: Mijalba
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 13x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955599494

Parašykite atsiliepimą apie "Kelias į save"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kelias į save, kurią skaitytojams dovanoja Saulius Urbonas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Saulius Urbonas su knyga Kelias į save jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kelias į save patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Urbonas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kelias į save palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kelias į save" perkama kartu