0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelias iš labirinto: būdas išsilaisvinti ir įveikti gyvenimo kliūtis

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 11,59 €*
Sutaupote: 3.60 € (32%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kelias iš labirinto: būdas išsilaisvinti ir įveikti gyvenimo kliūtis" aprašymas

Spencer Johnson bestseleris „Kas paėmė mano sūrį?“ susilaukė didžiulės sėkmės, kurią įrodo 28 mln. visame pasaulyje parduotų šios knygos egzempliorių. Daugybei gerbėjų pirmoji knyga padėjo išspręsti įvairias tiek asmeninio, tiek profesinio gyvenimo problemas. Antrojoje knygoje „Kelias iš labirinto“ autorius atsigęžia į tuos, kurie liko labirinte. Nuo ko pradėti problemų sprendimą?

Trumpam grįžkime į pirmosios knygos siužetą. Du veikėjai – AK ir OK – susiduria su netikėtais iššūkiais, nes dingo jų sūris, simbolizuojantis viską, kas jų gyvenime svarbu – gerą darbą, santykius, pinigus, sveikatą, didelį namą ar pripažinimą... OK drąsiai priima šiuos pokyčius ir netrunka surasti išeitį, o AK taip ir lieka įkalintas labirinte. Jis - tai visi, kurie nebenori taikstytis su esama situacija, tačiau nežino, nuo ko pradėti pokyčius.

Būtent jie yra antrosios Spencer Johnson knygos „Kelias iš labirinto“ tikslinė auditorija. Tęsdamas alegorinę pasakojimo tradiciją, jis toliau kuria istoriją apie tai, kaip įgyti pasitikėjimo savimi, išplėsti mąstymo ribas, peržengti komforto zoną ir išnaudoti pokyčius kuriant savo gerbūvį.

Knygą „Kelias iš labirinto“ perskaitysite vos per kelias valandas, tačiau jos siunčiama žinia išlieks metų metus, ji pakeis jūsų gyvenimą. Alegorinis pasakojimas įdomus ir įtraukiantis, todėl tinka bet kokio amžiaus bei išsilavinimo skaitytojams. Ar išdrįsite pabandyti pasprukti iš labirinto?

Spencer Johnson (1938–2017) – amerikiečių gydytojas ir rašytojas, kurį labiausiai išgarsino jo alegorinių knygų serija „Kas paėmė mano sūrį?“ bei kitos motyvacinės knygos. Jo kūriniai buvo išversti į 26 kalbas ir susilaukė tarptautinio pripažinimo.

„Kelias iš labirinto“ – trumpa, graži ir pikantiška knyga, ji nuramina, jos skaitymas neužima daug laiko ir ji tikrai vertinga kaip pozityvus paskatinimas pradėti mąstyti apie pokyčius.“
Financial Times

„Ši istorija kiekvienam, kuris susidūrė gyvenime su sunkia situacija gyvenime, o tai kada nors nutinka kiekvienam. Ar kažkas jūsų gyvenime dingo, kaip AK ir OK sūris? Galbūt jums reikia nebesirūpinti dėl to, ko netekote, ir verčiau ieškoti išėjimo iš labirinto? „Kelias iš labirinto“ gali padėti atsikratyti praeities naštos ir atverti beribes ateities galimybes.“
Florida Times-Union

Iš anglų kalbos vertė Darius Kaunelis


  • Autorius: Spencer Johnson
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 104
  • ISBN ar kodas: 9786094373831

Parašykite atsiliepimą apie "Kelias iš labirinto: būdas išsilaisvinti ir įveikti gyvenimo kliūtis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninių finansų knygos

Spencer Johnson parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kelias iš labirinto: būdas išsilaisvinti ir įveikti gyvenimo kliūtis", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kelias iš labirinto: būdas išsilaisvinti ir įveikti gyvenimo kliūtis" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kelias iš labirinto: būdas išsilaisvinti ir įveikti gyvenimo kliūtis" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kelias iš labirinto: būdas išsilaisvinti ir įveikti gyvenimo kliūtis"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Spencer Johnson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kelias iš labirinto: būdas išsilaisvinti ir įveikti gyvenimo kliūtis" perkama kartu