0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelias: lyengar joga

22,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 22.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kelias: lyengar joga" aprašymas

"Jogas -   tai tas, kuris sugeba išsaugoti tylą savo viduje ir išorėje. Beprotis, pavyzdžiui, kalba garsiai. Paprasti žmonės, tokie kaip mes su jumis, kalba apie save, o jogas nekalba nei garsiai, nei apie save."

B. K. S. Iyengaras


Ši knyga „Kelias: Iyengar joga“ yra pirmoji Lietuvoje, gimtąja kalba išsamiai pristatanti vieną žymiausių ir gerbiamiausių jogos mokytojų pasaulyje, „Jogos Michelangelą" (BBC TV), įstabią asmenybę Shri B. K. S. Iyengarą (1918-2014), ir jo vardu žmonių pavadintą jogos metodą. Visą savo gyvenimą paskyręs jogai, garbusis Mokytojas įrodė, kad joga yra universali disciplina ir gali tarnauti bet kokio amžiaus, lyties ir religijos žmonėms.


Žurnalas „The Nevv York Times" 2004 m. yra pripažinęs B. K. S. Iyengarą vienu iš 100 įtakingiausių žmonių pasaulyje.

Knygoje „Kelias: Iyengar joga“ nuosekliai pateikiami nuotraukomis iliustruoti pradiniai praktiniai asanų kompleksai, suteikiantys galimybę atlikti jogą savarankiškai, taip pat supažindinama su jogos terapijos galimybėmis.

Parašykite atsiliepimą apie "Kelias: lyengar joga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie jogą

Laimutė Vološkevičienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kelias: lyengar joga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kelias: lyengar joga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kelias: lyengar joga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kelias: lyengar joga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laimutė Vološkevičienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kelias: lyengar joga" perkama kartu