⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelias nuo Mokytojų seminarijos iki Panevėžio kolegijos

Kaina: 21,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 21.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kelias nuo Mokytojų seminarijos iki Panevėžio kolegijos" aprašymas

Gausiai iliustruotoje knygoje "Kelias nuo Mokytojų seminarijos iki Panevėžio kolegijos" spausdinama per 40 straipsnių. Juose, remiantis naujais iš archyvų, bibliotekų, muziejų ir kitų šaltinių surinktais faktais, pirmą kartą plačiau pasakojama apie atskirus 1872 m. įkurtos Panevėžio mokytojų seminarijos gyvavimo etapus, pateikiama duomenų, kad Panevėžyje mokytojai rengiami jau beveik 140 metų.
Nuo 2002 m. šią tradiciją tęsia kelių aukštesniųjų mokyklų pagrindu įkurta Panevėžio kolegija.
Taip pat knygoje nemažai dėmesio skiriama Panevėžio mokytojų seminarijos 1919-1936 m. laikotarpiui išryškinti ir žymesniems I-osios (1925 m.) laidos auklėtiniams (10 straipsnių) bei juos išugdžiusiems mokytojams (12 straipsnių) pristatyti.
Pateikiama ir naujos vertingos informacijos apie 1939 m. į šį miestą iš Klaipėdos atkelto Pedagoginio instituto, 1944-1952 m. atkurtos Seminarijos ir vėliau Panevėžyje buvusių Pedagoginės ar Pedagoginės muzikos mokyklos bei Konservatorijos gyvenimą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kelias nuo Mokytojų seminarijos iki Panevėžio kolegijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Miestų ir kraštų istorija

Lionė Lapinskienė, Rimanta Pagirienė, Vilija Raubienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kelias nuo Mokytojų seminarijos iki Panevėžio kolegijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kelias nuo Mokytojų seminarijos iki Panevėžio kolegijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kelias nuo Mokytojų seminarijos iki Panevėžio kolegijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kelias nuo Mokytojų seminarijos iki Panevėžio kolegijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lionė Lapinskienė, Rimanta Pagirienė, Vilija Raubienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kelias nuo Mokytojų seminarijos iki Panevėžio kolegijos" perkama kartu